Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Technika
Žaliai geltoni siekia rekordo

Kaunas. Įpusėjus gegužės mėnesiui bendrovė „DOJUS agro“ skaičiuoja parduotus pirmus 100 traktorių šiais metais. Bendrovę džiugina teigiamos tendencijos, kad Lietuvos ūkiai po sunkių praeitų metų optimistiškiau nusiteikę kibo į pavasario darbus.

Gyvesnė traktorių pardavimų rinka tai tik patvirtina. „Išties stebime aktyvėjimą. Turimi faktai rodo, kad ūkiai visgi drąsiau pradeda investuoti į technikos parko atnaujinimą, nedėdami visų vilčių į ES paramą. Mes jau šiai dienai turime pardavę John Deere 8R serijos traktorių tiek, kiek jų buvo bendrai buvo parduota per visus 2016 metus. Smulkiųjų ir vidutinių ūkių segmente taip pat naujienos geros, nes mūsų itin populiarios  6M serijos traktorių šiai dienai taip pat esam pardavę daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį“, - teigia „DOJUS agro“ žemės ūkio technikos pardavimų padalinio vadovas Paulius Arūnas.

Šiais metais bendrovė „Deere & Company“, kuriai Lietuvoje atstovauja „DOJUS agro“, švenčia 100 metų traktorių gamybos jubiliejų. 1918 m. Ilinojaus valstijoje (JAV) įkurtoje „John Deere“ gamykloje buvo pagamintas pirmas John Deere traktorius, kuris tuo metu buvo pavadintas „Waterloo Boy“ vardu. Simboliška, kad kaip tik šiandien „DOJUS agro“ pristatė klientams savo 100–ąjį šiais metais parduotą traktorių John Deere 8320R, kuris taip pat pagamintas legendinėje traktorių gamykloje Molino mieste. Šio traktoriaus savininkais tapo Kauno rajono bendrovė „Juragiai“, kurią valdo tėvo ir sūnaus Maknevičių tandemas. 

Bioversija 22 02 02

Antanas ir Mantas Maknevičiai džiaugiasi nauju pirkiniu

Gyvulininkystės ūkyje laikoma 550 galvijų ir dirbama 700 ha žemės. Technikos kieme yra  įvairios, labai tvarkingai prižiūrėtos žemės ūkio mašinos ir padargai.  Šis pirkinys - pirmasis šio gamintojo traktorius ūkyje. Žemdirbiai jį įsigijo viską gerai apmąstę, o svarbiausia - gerai paskaičiavę. Anot naujųjų John Deere 8320R  savininkų, skaičiai neginčijami. Ypač svarbu, kad užtikrinama darbo sparta ir degalų ekonomija.

Bendrovė „Juragiai“ ir „John Deere“ pasirašė degalų garantijos sutartį, užtikrinančią, kad transporto darbuose traktorius neviršys gamintojo deklaruojamų degalų sunaudojimo  normų. Jeigu degalų norma bus viršyta, „John Deere“ įsipareigoja sąnaudų skirtumą kompensuoti. Ūkiui degalų sutaupius, bus išmokėta dviguba sutaupytų degalų vertė. Tai išties rimtas gamintojo ir kartu jo atstovo įsipareigojimas.

„DOJUS agro“ yra vienintelis oficialus John Deere technikos atstovas Lietuvoje. Bendrovė vidutiniškai per metus parduoda daugiau nei 450 vienetų savaeigės ir 300 vienetų prikabinamos technikos. Turėdama puikiai išvystytą popardaviminį aptarnavimą kasmet šiuos skaičius didina. 

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos