Basf 29 05 23 Basf 2023 05 29 m1
Technika
Vokietijos technikos gamintojams – rekordiniai metai

Frankfurtas. Vokietijos traktorių ir žemės ūkio technikos gamyba ir pardavimai 2021 metais išaugo 14 proc. ir pirmą kartą viršijo 10 mlrd. Eur, skelbia Vokietijos žemės ūkio technikos gamintojus vienijanti asociacija VDMA.

Apie 3 400 narių turinti asociacija atkreipia dėmesį, kad žemės ūkio technikos pramonės augimo tendencijos ir tempai panašūs visoje Europoje ir pasaulyje.

Pasak VDMA generalinio direktoriaus Bernd’o Scherer’io (Berndas Šereris), dabartinį bumą lemia du veiksniai. Pirmasis jų – ypač stiprus pramonės impulsas naujovėms, antrasis – gerokai padidėjusios produkcijos supirkimo kainos, dėl kurių ūkininkai gauna geras pajamas.

Bioversija 23 04 27

Beveik visas pasaulines rinkas apimančios Europos žemės ūkio mašinų pramonės aukščiausių vadovų apklausa rodo, kad augimas tęsis ir toliau. „Gamyklos dirba visu pajėgumu, o užsakymų kiekis šiuo metu atitinka beveik šešių mėnesių gamybos laikotarpį“, – pastebi B. Scherer‘is.

Vienintelė reikšminga išimtis – Kinija, tačiau neabejojama, kad 2022 m. ir šioje rinkoje, kaip ir nusistovėjusiose JAV, Japonijos ir Europos rinkose, žemės ūkio technikos pardavimai augs, nepaisant komponentų tiekimo kliūčių ir augančių žaliavų kainų.

Šaltinis: MŪ
  Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 + padovanok tėčiui mob

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate planuojamą mokesčių pertvarką?
  Visos apklausos