Basf m1 2024 06 14
Technika
Viena stambiausių žemės ūkio technikos tiekėjų pakeitė pavadinimą

Kauno r., kovo 2 d. Viena iš didžiausių vakarietiškos žemės ūkio technikos tiekėjų Lietuvoje, prekiaujanti „John Deere" mašinomis, pakeitė pavadinimą ir nuo vakar vadinasi „DOJUS agro". Pavadinimas pakeistas įmonės veiklos 15-ųjų metinių proga.

Senasis pavadinimas ir logotipas 1992 m. įkurtoje bendrovėje „C. Olsen Baltic“ reiškė norvegiško kapitalo dalyvavimą įmonės valdyme, o taip pat atspindėjo įmonės veiklos sritį – prekybą pieno produktais ir pieno perdirbimo įrengimais. Nuo 1997 m. įmonė priklauso lietuviškam kapitalui, o per pastaruosius 10 metų įsitvirtino prekybos žemės ūkio technika ir padargais srityje, todėl pavadinimas ir logotipas neteko savo pirminės ir tiesioginės prasmės.

Pasak įmonės savininkų ir vadovų, šiais metais pažymima ne tik veiklos, bet 10 metų bendradarbiavimo su didžiausiu pasaulyje žemės ūkio gamintoju „John Deere" sukaktis. „DOJUS agro" vysto veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltarusijos, Kaliningrado srityje. Bendrovė prekiauja „Kuhn", „McHale", „Vervaet", „Veenhuis", „Simba", „Religieux", „Briri", „Kemper" ir kita žemės ūkio technika bei atsarginėmis dalimis, teikia techninės priežiūros ir aptarnavimo paslaugas.

Bioversija 2024 04 26 m7

Bendrovės pavadinimą norėta keisti jau seniai, tačiau laukta palankesnio meto. Žodis DOJUS – tai dviejų vardų pirmųjų skiemenų junginys, o agro atspindi pasirinktą veiklos kryptį

Anot bendrovės valdybos pirmininko Prano Dailidės, bendrovės teisinė forma ir statusas nesikeičia. Bendrovei „DOJUS agro“ lieka visos UAB „C. Olsen Baltic“ įgytos teisės ir pareigos, lieka galioti visi sandoriai ir įsipareigojimai. Įmonės savininkai, vadovai, atstovaujamos įmonės ir veiklos pobūdis taip pat nesikeičia.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos