Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Technika
Vakarietiškos technikos tiekėja išplėtė asortimentą vokiškais krautuvais

Kaunas. Nuo šių metų pradžios DOJUS įmonių grupė tapo oficialiu Vokietijos gamintojo „Kramer" atstovu Lietuvoje, Latvijoje, Kaliningrado srityje bei Baltarusijoje. Bendrovė ne tik prekiaus, bet ir teiks nuomos, atsarginių dalių tiekimo ir klientų aptarnavimo paslaugas.

Pasak DOJUS įmonių grupės produktų vadovo Dangio Valaičio, naujas gamintojas ir plati jo siūlomų žemės ūkiui skirtų krautuvų gama padės įmonei dar geriau patenkinti klientų poreikius.

„Kramer" krautuvai - tai vokiškas tikslumas, kokybė ir naujausios technologijos viename. O svarbiausia tai, kad platus gaminių pasirinkimas leidžia patenkinti įvairiausius klientų poreikius ir pasiūlyti tinkamą krautuvą bet kokiam darbui. Esame įsitikinę, kad „Kramer" technika puikiai papildys esamą gaminių asortimentą", - sako D. Valaitis.

Bioversija 22 02 02

Dangio Valaičio teigimu, naujas gamintojas įmonės asortimente ir plati jo siūlomų žemės ūkiui skirtų krautuvų gama padės dar geriau patenkinti klientų poreikius

Vokietijos gamintojas „Kramer" gamina kelių tipų krautuvus. Kompaktiškų ratinių krautuvų serija jungia 8 modelius, jie gali krauti iki 3,2 m aukščio. Kita grupė - darbui ankštose erdvėse skirti ratiniai krautuvai su teleskopine strėle (4 modeliai), jų krovimo galimybė iki 4,5 metro.

Bene plačiausiai panaudojami ir pritaikomi teleskopiniai krautuvai (9 modeliai), galintys krovinį iškelti į 9 m aukštį. Be visa to, gamintojas siūlo ir kompaktišką elektra varomą ratinį krautuvą, galintį 1,7 t krovinį pakelti į 2,83 m aukštį.

„Mūsų krautuvai pasižymi tokiomis savybėmis kaip tvirtumas, universalumas ir našumas. Džiaugiamės, kad su šiomis mašinomis galime tęsti ir toliau plėsti žemės ūkiui skirtų krautuvų asortimentą. Mūsų turima inžinerinė patirtis ir žemės ūkio sektoriaus poreikio supratimas leidžia mums dar tiksliau išpildyti klientų lūkesčius", - sako Karlas Friedrichas Hauris, generalinis „Kramer-Werke GmbH" direktorius.

Visi „Kramer" krautuvai turi keturių ratų vairavimo funkciją, kuri labai reikalinga tiksliam darbui ankštuose angaruose. Pažangi EcoSpeed hidrostatinė transmisija leidžia tiksliai ir saugiai vykdyti krovos darbus, o SmartDrive funkcija padeda išlaikyti pastovų 40 km/val. greitį transporte, esant žemoms 1 800-2 000 aps./min. variklio apsukoms, net jeigu važiuojama įkalnėmis su iki 20 t priekaba.

Vokietijos gamintojo „Kramer" asortimente - žemės ūkiui skirtų kompaktiškų krautuvų 21 modelis

Automatinė strėlės judesių sekos funkcija SmartHandling padeda darbą atlikti ypač greitai, be to, mažina operatoriaus nuovargį. Krautuvuose įdiegta prikabinamo padargo pozicijos atminties funkcija, kuri, atliekant judesius, padargą gražina į užfiksuotą padėtį. Krautuvai turi automatinę mazgų tepimo sistemą, o tai suteikia galimybę mašiną eksploatuoti 24 valandas per parą.

Apsauginiai dugno dangčiai papildomai apsaugo krautuvo darbinius mazgus nuo mechaninio pažeidimo ir purvo. Platus prikabinamų darbinių padargų pasirinkimas leidžia krautuvus naudoti pačiuose įvairiausiuose darbuose - nuo grūdų krovos, gyvulių šėrimo, kasimo iki statybų. 

„Kramer" verslo vystymo vadovė Esthera Vogler neabejoja, kad naujasis partneris padės išpopuliarinti jų gaminamą techniką Baltijos šalyse.

„John Deere" atstovybių tinklas - lyderiai žemės ūkio technologijos srityje, o tai būtina sąlyga sėkmingam „Kramer" produktų realizavimui Baltijos šalyse. Nekantrauju ateityje sėkmingai rūpintis mūsų klientais kartu su stipriais partneriais", - naujuoju prekybos partneriu džiaugiasi „Kramer" atstovė.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos