Basf m1 2024 06 14
Technika
Vagys įsisuko į pasvaliečių traktorius

Pasvalys. Šiandien Pasvalio rajono policijos komisariate buvo registruotas pranešimas, kad rajono Vilkiškių k. pavogtos traktorių navigacinės sistemos.

Nuo dviejų traktorių stogų nuimtos ir pavogtos navigacinės antenos, taip pat pavogtas vieno traktoriaus kabinoje buvęs sumontuotas jutiminis navigacijos monitorius.

Pasak policijos atstovo pranešimo socialiniame tinkle, minėti traktoriai stovėjo neaptvertoje, saugos sistemomis nesaugomoje teritorijoje, neužrakinti.

Bioversija 2024 04 26 m7

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policija ūkininkams primena apie būtinybę imtis visų saugumo priemonių, nes patirtis rodo, kad tokios vagystės kartojasi. Todėl pareigūnai ragina žemės ūkio technikos savininkus, paliekančius kiemuose transporto priemones, įsitikinti, ar jos užrakintos, ar uždaryti langai.  

Raginama pasirūpinti teritorijos saugumu, aptvėrimu, vaizdo kamerų įrengimu. Tamsiu paros metu transporto priemones vertėtų statyti tik saugomose aikštelėse arba gerai apšviestose vietose, stebimose vaizdo kameromis.

Policija ragina kaimo gyventojus burtis į saugios kaimynystės grupes, stebėti aplinką, pranešti kaimynams ir policijai apie pastebėtus bet kokius įtartinus asmenis ar automobilius. Drausti savo turtą.

Pasak policijos informacijos, įsilaužėlius, vagiančius ne tik iš ūkininkų, bet ir iš kitų transporto priemonių, itin vilioja palydovinės navigacijos prietaisai, salone palikti mobilieji telefonai, piniginės, grynieji pinigai, dokumentai ir kt.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos