Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Technika
Vagys įsisuko į pasvaliečių traktorius

Pasvalys. Šiandien Pasvalio rajono policijos komisariate buvo registruotas pranešimas, kad rajono Vilkiškių k. pavogtos traktorių navigacinės sistemos.

Nuo dviejų traktorių stogų nuimtos ir pavogtos navigacinės antenos, taip pat pavogtas vieno traktoriaus kabinoje buvęs sumontuotas jutiminis navigacijos monitorius.

Pasak policijos atstovo pranešimo socialiniame tinkle, minėti traktoriai stovėjo neaptvertoje, saugos sistemomis nesaugomoje teritorijoje, neužrakinti.

Bioversija 22 02 02

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policija ūkininkams primena apie būtinybę imtis visų saugumo priemonių, nes patirtis rodo, kad tokios vagystės kartojasi. Todėl pareigūnai ragina žemės ūkio technikos savininkus, paliekančius kiemuose transporto priemones, įsitikinti, ar jos užrakintos, ar uždaryti langai.  

Raginama pasirūpinti teritorijos saugumu, aptvėrimu, vaizdo kamerų įrengimu. Tamsiu paros metu transporto priemones vertėtų statyti tik saugomose aikštelėse arba gerai apšviestose vietose, stebimose vaizdo kameromis.

Policija ragina kaimo gyventojus burtis į saugios kaimynystės grupes, stebėti aplinką, pranešti kaimynams ir policijai apie pastebėtus bet kokius įtartinus asmenis ar automobilius. Drausti savo turtą.

Pasak policijos informacijos, įsilaužėlius, vagiančius ne tik iš ūkininkų, bet ir iš kitų transporto priemonių, itin vilioja palydovinės navigacijos prietaisai, salone palikti mobilieji telefonai, piniginės, grynieji pinigai, dokumentai ir kt.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos