Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Technika
„Väderstad“ įsigyja Danijos „Thyregod’o“ tarpueilių kultivatorių liniją

Kaunas. Žemės dirbimo technikos ir sėjamųjų gamintoja „Väderstad“ įsigyja dalį Danijos bendrovės „Thyregod“ ir savo asortimentą papildo tarpueilių kultivatorių produktų linija.

Įsigijimas apima visas intelektinės nuosavybės teises į „Thyregod“ tarpueilių kultivatorių produktus, TRV asortimentą, įskaitant kultivatorius Swingking. Tarpueilių kultivatorių verslas į „Väderstad“ rankas visiškai pereis nuo birželio 1-osios, kai pasibaigs pereinamasis laikotarpis.

Kaip nurodoma pranešime spaudai, Thyregod kultivatoriai dera su dabartine Tempo sėjamųjų gama ir naujomis sėjos technologijomis, pritaikant Proceed koncepciją.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Šiuo sandoriu „Väderstad“ tikisi gerokai sutrumpinti patekimo į rinką laiką ir pasiūlyti daugiau galimybių klientams įvairiose rinkose.

Thyregod TRV technologija suderinta su patentuotu sekcijų kėlimu, daugybe reguliavimo galimybių ir pirmuoju pasaulyje vaizdo kameros valdomu tarpueilių kultivatoriumi su atskirais rėmais, kurių kiekvienas valdomas vaizdo kameros.

Pradiniame perėmimo etape tarpueilių kultivatoriai bus parduodami su Thyregod prekės ženklu ir gaminami „Thyregod“ gamyklose Danijoje. Nuo 2024 birželio jie bus ženklinami Väderstad prekės ženklu.

Danijos „Thyregod“ daugiau nei 25 metus dirbo kurdama ir gamindama tarpueilių kultivatorius.

Šaltinis: vaderstad.com
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos