Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Technikos gamintojai sugrįžta į gyvas parodas Europoje

Viena. Žemės ūkio technikos parodoms skaudų smūgį sudavė ne tik pati koronaviruso pandemija, dėl kurios teko keisti ir nukelti įprastas parodų organizavimo datas, bet ir kai kurių technikos gamintojų sprendimas jose nedalyvauti.

Nors pandemija dar nėra pasibaigusi, gamintojai jau skelbia apie grįžimą į gyvus renginius.

Šią savaitę kompanija „Case IH“ išplatino pranešimą, kad nuo rugsėjo jų gaminamos mašinos vėl bus eksponuojamos 2021 ir 2022 metais rengiamose Europos žemės ūkio technikos parodose, nes tai vienas geriausių būdų susisiekti su klientais.

Bioversija 2024 07 09 m7

Griežtai laikantis saugos reikalavimų, parodose bus pristatomi naujieji Quadtrac AFS Connect, Optum AFS Connect, Puma serijų traktoriai, Axial -Flow® 9250 AFS Harvest Command javų kombainai, LB436 HD presai ir platus AGXTEND tiksliojo ūkininkavimo technologijų asortimentas.

Bendrovės parodų programa, kuri gali keistis priklausomai nuo galiojančių COVID-19 reikalavimų, prasidės parodoje „Innov-Agri“ Prancūzijoje, netoli Paryžiaus, 2021 m. rugsėjo 7–9 dienomis. Kitas svarbus renginys – Belgijos žemės ūkio ir žaliojo sektoriaus paroda „Agribex“, kuri vyks gruodžio 7–12 d. Briuselyje.

„Case IH“ jau patvirtino savo dalyvavimą penkiose pagrindinėse parodose 2022 m., nors, esant poreikiui, įmonės renginių kalendorius gali būti koreguojamas. Vasario 8–12 dienomis kompanija savo gaminamas mašinas eksponuos 42-oje tarptautinėje žemės ūkio mašinų parodoje „FIMA 2022“ Saragosoje, Ispanijoje. Tada „Case IH“ komanda keliaus į Hanoverį Vokietijoje, kur vasario 27– kovo 5 d. vyks pagrindinė pasaulyje žemės ūkio technikos ir technologijų paroda „Agritechnica“.

Taip pat įmonė numačiusi dalyvauti 100 metų sukaktį minėsiančioje „SIMA 2022“ lapkričio 6–10 d. Paryžiuje ir 45-ojoje parodoje „EIMA International 2022“ Bolonijoje, Italijoje. Paskutinė kitų metų „Case IH“ renginių data – lapkričio 23–26 d., kai Velse, Centrinėje Austrijoje, bus organizuojama „Agraria 2022“.

Komentuodamas bendrovės sugrįžimą į tiesioginius žemės ūkio renginius, „Case IH Europe“ viceprezidentas Ville‘is Mansikkamäki‘s (Vilis Maksikamakis) neslėpė džiaugsmo, kad įmonė vėl dalyvaus visose svarbiausiose Europos žemės ūkio parodose, tačiau pabrėžė, kad darbuotojų ir klientų saugumui bus skiriamas ypatingas dėmesys.

„Kai buvo taikomi labai griežti COVID-19 kelionių apribojimai, „CNH Industrial“ surengė YOUNIVERSE – pirmąją skaitmeninę žemės ūkio technikos parodą ūkininkams, rangovams ir prekiautojams. Šis internetinis renginys labai sėkmingai perteikė mūsų požiūrį į ateitį ir siekius, kad žemės ūkio pramonė taptų efektyvesnė, produktyvesnė ir tvaresnė. Tačiau skaitmeniniai renginiai negali pakeisti tiesioginio bendravimo su ūkininkais. Mūsų prioritetas – turėti kuo geresnius santykius su klientais, todėl skaitmeniniai renginiai gali būti tik kaip papildoma priemonė“, – teigia kompanijos viceprezidentas.

Didžiausioje parodoje „Agritechnica“ kompanija planuoja naudoti mišrų technikos naujienų pristatymo formatą, kuriame fizinis įvykis bus sujungtas su skaitmenine platforma. „Tai leis mums išplėsti savo pasiekiamumą, nes suteiksime galimybę negalintiesiems keliauti į fizinę parodą prisijungti ir tiesiogiai sužinoti „Case IH“ naujienas, kad ir kur jie būtų “, – priduria V. Mansikkamäki‘s.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos