Basf 2024 04 09 A1 Basf 2024 04 09 m1
Technika
Švenčia savaeigių pašarų kombainų gamybos 60-metį

Londonas. Kompanija „New Holland Agriculture“ švenčia 60-ąsias savaeigių pašarų kombainų (smulkintuvų) gamybos metines. Šiai reikšmingai sukakčiai paminėti visos kitam sezonui užsakomos New Holland FR Forage Cruiser mašinos bus specialaus leidimo.

Visos kitam pašarų ruošimo sezonui užsakomos FR Forage Cruiser mašinos bus su išskirtiniu 60-mečio lipduku ir specialiais jubiliejinei sukakčiai paminėti skirtais sidabriniais simboliais, simbolizuojančiais pažangias mašinų technologijas ir išskirtinį našumą. Specialiosios versijos pašarų kombainai taip pat turės unikalių privalumų, įskaitant MyPLM®Connect, UpTime Solutions ir UpTime Warranty technologijas.

Sukaktį „New Holland“ taip pat planuoja paminėti parodomuoju turu po pagrindines Europos pašarų kombainų rinkas, tokias kaip Belgija, Čekija, Prancūzija, Vokietija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai ir Jungtinė Karalystė.

Bioversija m7 2024 03 29

Pasak „New Holland“ savaeigių smulkintuvų padalinio vadovo Henrik‘o Aaskov‘o Hansen‘o (Henriko Askovo Hanseno), per pastaruosius 60 metų įmonės gaminami pašarų kombainai nuolat plėtė našumo ribas, tiekdami aukščiausios kokybės žolės ar kukurūzų masę, kad atitiktų gyvulių augintojų, o pastaruoju metu – ir biomasę biodujoms gaminti naudojančių įmonių reikalavimus.

Maksimalų FR Forage Cruiser mašinų našumą ir pajėgumą dirbant bet kokiomis sąlygomis užtikrina pažangios technologijos ir sistemos. Viena jų –  HydroLoc™ technologija, leidžianti masę smulkinti vienodu ilgiu, nepriklausomai nuo pasėlių tipo ir apkrovos pokyčių. Išsiskiria šios mašinos ir itin tvirta pjovimo galvute su galimomis įvairiomis konfigūracijomis, atitinkančiomis visus masės smulkinimo silosui ar biomasei reikalavimus.

Siekiant užtikrinti didžiausią ruošiamo pašaro maistingumą, ActiveLOCTM sistema automatiškai kalibruoja masės smulkinimo ilgį, atsižvelgdama į faktinę masės drėgmę. Apdovanojimus pelniusi NutriSenseTM NIR jutiklių maistinių medžiagų analizės technologija suteikia vertingų duomenų apie pašaro kokybinę ir kiekybinę sudėtį. Šie duomenys gali būti vizualizuoti MyPLM Connect portale ir taip padėti ūkininkams priimti tolesnius pasėlių priežiūros ir derliaus didinimo sprendimus.

MyPLM Connect telematikos sistema leidžia ūkininkui visada būti prijungtam prie mašinos, siųsti ir gauti informaciją realiuoju laiku, o tai padeda dirbti efektyviau, produktyviau ir pelningiau.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
  Visos apklausos