Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Technika
Stabdo „Fendt“ traktorių gamybą

Berlynas. Dėl nepakankamo komponentų tiekimo sustabdyta vokiškų Fendt traktorių gamyba dviejose gamyklose. Apie tai informavo koncernas AGCO.

Komponentų tiekimas Marktoberdorfo ir Asbacho-Boimenheimo traktorių gamykloms sutriko dėl koronaviruso užsidarius pagrindinėms Europos įmonėms. Anot pranešimo spaudai, traktorių gamybos komponentų užteko iki kovo 24-osios, todėl kovo 25-ąją, nepaisant didelio užsakymų skaičiaus, Fendt traktorių gamybą teko sustabdyti.

Darbuotojams pasiūlyta dirbti ne visą darbo laiką ir sulaukta jų pritarimo. „Svarbiausias prioritetas tebėra prekybininkų ir klientų aptarnavimo poreikių palaikymas“, nurodoma įmonės pranešime.

Foichto, Valdšteteino, Hohenmelzeno ir Wolfenbiutelio gamyklose dalių tiekimas kol kas dar užtikrinamas,  todėl ten gamyba gali būti tęsiama.

Gamybos atnaujinimas priklauso nuo atsarginių dalių tiekimo. „Kai tik tiekimo grandinė vėl pradės veikti, mes atnaujinsime gamybą“, - pareiškė AGCO / Fendt vadovybės pirmininkas Kristofas Grioblinhofas (Christoph Gröblinghoff).

Bioversija 22 02 02

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos