Basf 29 05 23 Basf 2023 05 29 m1
Technika
Skina laurus prestižiniuose apdovanojimuose

Hamburgas/Kaunas. Prestižinio jau 65 metus organizuojamo dizaino konkurso „iF Design Award 2018" nugalėtojų gretose - išmanusis traktorių porankis ir vartotojo sąsaja Valtra SmartTouch. Šiais metais kompanijos iš54 šalių konkursui pateikė daugiau kaip 6 400 dizaino pavyzdžių. Darbus vertino tarptautinė 63 ekspertų grupė.

Konkursą „iF Design Award" nuo 1953 m. kasmet organizuoja seniausia pasaulyje nepriklausoma projektavimo organizacija „iF International Forum Desing GmbH". Apdovanojami tik išskirtinai aukštos kokybės projektavimo darbai. Šių metų nugalėtojų apdovanojimo ceremonija vyks kovo 9 d. Miunchene, Vokietijoje.

Bioversija 23 04 27

Dizaino konkurso „iF Design Award 2018" nugalėtoju tapusį porankį Valtra SmartTouch lengva ir paprasta naudoti, jo valdikliai išdėstyti logiškai ir yra lengvai pasiekiami

Pasak Kimo Vaineno (Kimmo Wihinen), atsakingo už „Valtra" pramoninį dizainą ir vartotojų patirtį, pastarieji metai kompanijai buvo itin sėkmingi. „Praėjusiais metais tapome dizaino konkursų „iF Design Award" ir „Red Dot" nugalėtojais, dabar apdovanojimą pelnė naujasis mūsų porankis SmartTouch. Tai reikšmingas ne vienus metus trukusio ir kelių sričių ekspertus sutelkusio kryptingo darbo pripažinimas. Džiaugiamės ir didžiuojamės sukūrę naują pramonės standartą", - sako kompanijos „Valtra" dizaino specialistas.

Porankis ir vartotojo sąsaja SmartTouch sukurtas 2017 m. Suomijoje. Naujuoju porankiu lengva ir paprasta naudotis, visi jo valdikliai išdėstyti logiškai ir yra lengvai pasiekiami, o valdymo monitoriuje pateikiamos funkcijos vizualiai lengvai suprantamos. Jį projektuojant ir kuriant dėmesys buvo skiriamas ergonomikai, vartotojų patogumui, paprastam naudojimui ir aiškumui.

Praėjusiais metais „Valtra" gavo nemažai tarptautinių apdovanojimų, kuriuose SmartTouch porankis ir vartotojo sąsaja taip pat užima svarbų vaidmenį, tarp jų - ir „Metų traktoriaus 2018" ir „Metų mašinos 2018" titulai, taip pat dizaino įvertinimai: „Reddot 2017" ir „Best design 2018".

MŪ inf., gamintojo nuotr.

  Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 + padovanok tėčiui mob

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate planuojamą mokesčių pertvarką?
  Visos apklausos