Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Savaeigės technikos gamintoja plečia pasiūlą žemės dirbimo padargais

Roma. Kompanija „New Holland“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su žemės dirbimo padargus gaminančia Italijos įmone „Maschio Gaspardo“ diskiniams skutikliams ir podirvio purentuvams, kurie bus parduodami su New Holland prekės ženklu, gaminti.

Savaeigės technikos, tokios kaip traktoriai ir javų kombainai, gamintoja „New Holland“ plečia žemės dirbimo ir žolės derliaus dorojimo mašinų pasiūlą nuo 2016 m., kai tų metų rudenį „CNH Industrial“ įsigijo Danijos kompaniją „Kongskilde“. Beje, dar prieš įsigyjant šią danų įmonę būta gandų, kad stambus koncernas ketina pirkti „Maschio Gaspardo“.

Pasak „New Holland Agricultures“ prekės ženklo prezidento Karlo Lambro (Carlo Lambro), bendradarbiavimo sutartis su „Maschio Gaspardo“ reikšmingas ir džiuginantis įvykis. „Mes nuolat stengiamės tobulėti ir plėsti mašinų pasiūlą, kad savo klientams visame pasaulyje galėtume pasiūlyti pažangius ir kompleksinius, ūkininkavimo poreikius tenkinančius sprendimus. „Maschio Gaspardo“ yra savo srities lyderė, todėl nauja partnerystė leis mums ne tik išplėsti siūlomų mašinų gamą, bet ir aprūpinti žemdirbius kokybiškomis žemės dirbimo mašinomis“, – sako K. Lambro.

Bioversija 2024 07 09 m7

Jam pritaria ir „Maschio Gaspardo“ grupės prezidentas Mirkas Maskio (Mirco Maschio): „Didžiuojamės šiuo nauju projektu, nes jis patvirtina mūsų produkcijos, kuri gaminama pagal griežtus kokybinius standartus, pripažinimą. Tai svarbus įmonės augimą užtikrinantis elementas“.

Nuo kitų metų SDM ir SDH diskinius skutiklius bei SUM ir SUH podirvio purentuvus jau bus galima įsigyti „New Holland“ atstovybėse, tačiau pirmiausia naujosios mašinos bus pristatytos pagrindinėse Europos rinkose – Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Airijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Švedijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos