Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Technika
Pusšimčio metų sukakties proga dovanoja nuolaidas technikai įsigyti

Kaunas/Sumanė (Belgija). Priekabų, srutų ir mėšlo transportavimo bei paskleidimo įrangos gamintoja „Joskin", pažyminti 50-ties veiklos metų sukaktį, visus metus garantuoja nuolaidas paklausiausiai technikai.

Kompanijos išplatintame pranešime pabrėžiama, kad 11 populiariausių Joskin mašinų (sukomplektuotų atsižvelgiant į rinkos specifiką) visus 2018 metus Europoje bus parduodamos žemomis kainomis. Tai neturės įtakos technikos kokybei - siūlomos mašinos yra ištestuotos ir gaminamos serijiniu būdu moderniose gamybos linijose. Nors mašinas bus siūloma įsigyti mažesnėmis kainomis, 3 metų garantija, taip pat ir įprasta pogarantinė priežiūra garantuojama.

Bioversija 22 02 02

Prieš 50 metų Viktoro Joskino (antras iš kairės) įkurtam žemės ūkio mašinų gamybos verslui vadovauja visa Joskinų šeima: (iš kairės) žmona Marija Chosė (Marie-José), dukros Vensjanė (Vinciane) ir Miurjelė (Murielle) bei sūnus Didjė (Didier)

Viktoro Joskino (Victor Joskin) 1968 m. Belgijoje įkurta įmonė per pusšimtį metų išaugo ir tapo tarptautine įmonių grupe, tačiau išsaugojo strateginę ir finansinę nepriklausomybę, taip pat šeimos valdymą.

Kompanijai priklauso 5 gamyklos Belgijoje, Lenkijoje ir Prancūzijoje, jose dirba 750 darbuotojų. Joskin technika prekiaujama 60 šalių, mašinas siūlo apie 600 prekybos atstovų. Per 2016 m. buvo pagaminta 2500 mašinų, konsoliduota kompanijos apyvarta siekė 80 mln. eurų.

Joskinmašinos gaminamos 5 gamyklose, kuriose dirba 750 darbuotojų

Belgų firmos technika Lietuvoje nuo 2012 m. rudens prekiauja įmonė „Ivabaltė". Už „Joskin" produktus atsakingo įmonės vadybininko Mariaus Masandavičiaus teigimu, ūkininkams palanki kainodara buvo taikoma visus prekybos metus, ji tokia išlieka ir toliau, įskaitant ir šiuos kompanijai jubiliejinius metus.

„Joskin" yra viena didžiausių ir įtakingiausių organinių trąšų skleidimo įrangos gamintojų Europoje. Šio prekės ženklo mašinos mūsų šalyje vakarietiškų srutvežių ir mėšlakračių rinkoje taip pat vienos iš populiariausių. Jų gamintoja turi plačiausią kiekvienos mašinų grupės modelių gamą, be to, joks kitas gamintojas negali prilygti papildomos įrangos gausa", - tikina M. Masandavičius.

Pasak jo, be plačiausios gamos, „Joskin" rinkoje žinomas ir novatoriškų sprendimų diegimu. Pavyzdžiui, daugiafunkcės priekabos Drakkar, skirtos žemės ūkio produkcijai pervežti, turi originalų krovinio išstūmimo mechanizmą - hidrauliškai stumdomą priekinę kėbulo sienelę. Toks sprendimas padeda greitai ir efektyviai iškrauti puspriekabę ir yra labai naudingas riboto aukščio erdvėse.

„Vakarietiškų srutvežių ir mėšlakračių rinkoje Joskin prekės ženklo mašinos yra vienos populiariausių mūsų šalyje. Atskirą Lietuvoje populiarėjančių gaminių grupę sudaro ir pasėlių priežiūros akėčios, specialios gyvulių pervežimo priekabos bei standartinės traktorinės priekabos", - teigia Marius Masandavičius

„Vienas iš įmonės „Joskin" pranašumų - originali Cargo modulinė sistema, t. y. speciali prikabinama važiuoklė su keičiamais kėbulais, kurių iš viso yra 6. Tai padeda gerokai sumažinti technikos įsigijimo sąnaudas, nes visiems montuojamiems priedams (nuo mėšlakratės, srutvežio iki siloso pervežimo kėbulo) naudojama viena, ta pati važiuoklė. Itin profesionaliems poreikiams gaminama savaeigė važiuoklė Cargo-Track su keičiamais kėbulais", - kompanijos ir jos gaminių išskirtinumus vardija vadybininkas.

Atskirą Lietuvoje populiarėjančių gaminių grupę sudaro pasėlių priežiūros akėčios, specialios gyvulių pervežimo priekabos ir standartinės traktorinės priekabos.

Pernai įmonė „Ivabaltė" pardavė 20 Joskin mašinų, iš viso šiuo metu mūsų šalyje dirba apie 500 šio gamintojo mašinų.

MŪ inf.

„Joskin" ir „Ivabaltė" nuotr.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos