Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Technika
Perkamiausių sąraše – netikėtumai

Kaunas. Per pirmąjį šių metų pusmetį žemės ūkio bendrovės ir ūkininkai įregistravo daugiau kaip 600 naujų traktorių.

Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenimis, populiariausių naujų traktorių (pagamintų 2017-2018 metais) markių dešimtuke yra devyni gamintojų pavadinimai iš praėjusių metų dažniausiai registruotų traktorių dešimtuko.

Šių metų pirmąjį pusmetį ūkininkai ir žemės ūkio bendrovės daugiausia įregistravo naujų „John Deere“ traktorių (112). Šis gamintojas buvo lyderis ir 2017 metų statistikoje (228 traktoriai).

Bioversija 22 02 02

Antroje vietoje šių metų pirmąjį pusmetį yra „Belarus“ (95 traktoriai). Tai atrodo įspūdingai, nes pernai per visus metus užregistruoti 37 nauji šio gamintojo traktoriai. Trečioje vietoje šiemet yra „Case IH“ (47 traktoriai).

Toliau dešimtuke rikiuojasi „Valtra“ (36 nauji traktoriai), „Massey Ferguson“ (33), „Claas“ (26), MTZ (25), „Deutz-Fahr“ (24), „New Holland“ (19) ir „Fendt“ (15).

Šioje statistikoje nėra duomenų apie traktorius, kuriuos užregistravo ne žemės ūkio bendrovės ir ūkininkai.

Iš viso, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenimis, šiemet Lietuvoje per pirmąjį pusmetį užregistruoti 842 nauji traktoriai.

P.S. Baltarusijoje toje pačioje gamykloje gaminamus traktorius MTZ ir „Belarus“ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras savo statistikoje skirsto į dvi atskiras grupes.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ką manote apie rengiamą interpeliaciją žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui?
Visos apklausos