Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Technika
Pasiūlą plečia naujų prekės ženklų technika

Akademija (Kauno r.). Žemės ūkio technikos pardavėjai prekių asortimentą plečia taip, kad žemdirbiams galėtų pasiūlyti kuo įvairesnes jų poreikius atitinkančias mašinas.

Bendrovė „Agrokoncerno technika“ dar praėjusių metų gruodį su grupe ARGO pasirašė atstovavimo sutartį, suteikiančią teisę prekiauti italų gamintojo „McCormick“ traktoriais. Pasak bendrovės direktoriaus Donato Višniausko, gamintojas siūlo gana platų traktorių pasirinkimą, tarp kurių galingiausias 310 AG modelis.

„Mūsų produktų portfelyje labai trūko mažos ir vidutinės galios traktorių, nes prekiavome tik galingais nuo 260 iki 610 AG Versatile traktoriais. Dabar galime pasiūlyti nuo mažiausio iki paties didžiausio“, – sakė D. Višniauskas.

Bioversija 22 08 31

Pirmą kartą bendrovė McCormick traktorius pristatė parodoje „Ką pasėsi 2019“, kur eksponuoti du  septintosios (166 ir 150 AG) ir vienas penktosios (85 AG) serijos itališkas traktorius. Beje, vieną penktosios serijos modelį įmonė jau pardavė, dar keli užsakymai pasirašyti parodoje.

McCormick traktoriai komplektuojami su Betapower arba Deutz AG varikliais, galimas bepakopių arba pusiau automatinių transmisijų pasirinkimas. Kaip vieną didžiausių šio gamintojo privalumų D. Višniauskas išskiria tai, kad daug mazgų ir komplektuojančiųjų dalių, išskyrus variklius, priekinius tiltus ir hidraulinę sistemą, gaminasi pats, taip užtikrindamas kokybę gamybos procese.

Mūsų produktų portfelyje labai trūko mažos ir vidutinės galios traktorių. Dabar šią spragą užpildėme itališkomis McCormick mašinomis“, – didesnėmis technikos pasiūlos galimybėmis džiaugiasi Donatas Višniauskas

Dar viena naujiena bendrovės asortimente – „Maschio Gaspardo“ žemės dirbimo, sėjos ir žolės dorojimo mašinos. D. Višniausko teigimu, tai alternatyva ūkiams, kuriems šio segmento Pӧttinger mašinos yra per brangios.

Smulkiems ūkiams, kurių investicines nuotaikas gerina jiems skiriama parama, bendrovė pristatė Rostselmash Nova javų nuėmimo kombainą. Pasak bendrovės vadovo, tai iki 150 ha ūkiams skirtas mažas universalus kombainas, komplektuojamas su 4 arba 5 m pjaunamosios. „Susidomėjimas nemažas, ne vienas ūkis yra įtraukęs jo pirkimą į paramos projektą“, – pastebėjo D. Višniauskas, pasidžiaugdamas ir RSM 161 modelio, pristatyto prieš porą metų, sėkme, mat jam įsigyti šiemet pasirašytos jau 7 sutartys.

Kokybiškos mašinos už prieinamą kainą

Bendrovė „Biržų žemtiekimas“ taip pat plečia pasiūlą naujų gamintojų mašinomis. Vienas jų – Slovėnijos gamintojas SIP, gaminantis žaliųjų pašarų ruošimo mašinas: žoliapjoves, vartytuvus, rotorinius ir naujo tipo juostinius-rinktuvinius grėblius, paruošiančius ypač švarų ir kokybišką pašarą.

„Gamintojas orientuojasi tiek į mažus, tiek į didelius ūkius ar paslaugas teikiančias įmones, todėl gali pasiūlyti nuo 2,6 iki 15 m darbinio pločio žoliapjoves. 15 m darbinio pločio prikabinamų žoliapjovių negali pasiūlyti nė vienas kitas gamintojas. Analogiška ir vartytuvų bei grėblių gama. Patrauklu tai, kad visai technikai gamintojas be papildomų įsipareigojimų suteikia 2 m. garantiją“, – naują gamintoją pristato bendrovės žemės ūkio technikos produktų vadovas Andrius Pavilonis.

Pasak jo, kelias mašinas įmonė jau yra pardavusi, o tarp naujai užsakytos technikos – ir trys juostiniai-rinktuviniai grėbliai, kuriuos nusprendė įsigyti pluoštines kanapes auginantis ūkis. A. Pavilonio teigimu, nors šie grėbliai yra brangesni nei tradicinės grėbimo mašinos, tačiau dėl gerokai didesnio darbinio greičio ir minimalaus kontakto su dirva, dėl ko sugrėbiama švaresnė ir kokybiškesnė žolė, juos ypač vertina ekologiniai gyvulininkystės ūkiai, taip pat pašarus arkliams ruošiantys ūkiai.  

Bendrovės „Biržų žemtiekimas“ šių metų naujoves, tarp kurių – ir Kuhn ritinių presavimo ir apvyniojimo technika – pristatė Andrius Pavilonis

Tarp šių metų bendrovės „Biržų žemtiekimas“ pasiūlos naujovių – ir gyvulininkystės ūkiams skirta Kuhn ritinių presavimo ir vyniojimo technika, taip pat suomių gamintojo „Junkkari“ kombinuotos su žemės dirbimo diskais tiesioginės sėjos mašinos. Parodoje pristatyta 4 m darbinio pločio Junkkari D400 sėjamoji su 5 700 l talpos bunkeriu, turinčiu reguliuojamą pertvarą, tad kartu gali būti įterpiamos ir trąšos.

A. Pavilonio teigimu, sėjamosios pasižymi plačiu noragėlių apkrovos reguliavimu, nes sėjant tiesiai į ražieną galimas iki 220 kg slėgis į žemę, tačiau jį galima ir sumažinti, sėjant į artą ar kultivuotą dirvą. Kiekvienas sėjos diskas turi kopijavimo ratuką, tad net neidealiai lygioje dirvoje sėjama tiksliai, vienodu gyliu, vagutė užžeriama užžėrimo akėtėlėmis.

„Nors ūkininkų investicinės nuotaikos nėra pačios geriausios, tačiau mes pataikome su gerais produktais už prieinamą kainą. Tad ši sėjamoji jau parduota, per parodą mašiną užsakė ir dar vienas ūkininkas“, – geru startu džiaugiasi įmonės atstovas.

Plėtrą skatina konkurencija ir žemdirbių pasitikėjimas

Įmonė „SV Technika“ taip pat pavasarinėje parodoje pristatė žemės ūkio technikos pasiūlos naujienas. Viena jų – „New Holland“ mašinos: krautuvai, savaeigiai pašarų smulkintuvai, presai, priešsėjinio žemės dirbimo mašinos ir mažoji statybinė technika.

Pasak Mindaugo Urmono, savaeigis pašarų smulkintuvas – tik viena iš gamintojo „New Holland“ mašinų, kurias nuo šiol galės pasiūlyti jų įmonė

Grūdų augintojams įmonė nuo šiol gali pasiūlyti ne tik žemės dirbimo, sėjos ir pasėlių priežiūros mašinas, bet ir grūdų sandėliavimo, džiovinimo, valymo įrangą, mat praėjusių metų gale pasirašė atstovavimo sutartį su Danijos kompanija „Crocus“. Be to, įmonė rinkai pateikė mašinų ir įrangos, skirtos bulvių ir šakniavaisinių daržovių augintojams, į savo produktų krepšelį įtraukdama kompanijos „Dewulf“ produkciją – nuo daržovių sodinamųjų iki savaeigių nuėmimo kombainų ar bulvių ir kitų daržovių sandėlių įrangos.

„Džiaugiamės galėdami pasiūlyti dar daugiau žemės ūkio technikos ir įrangos. Šią plėtrą paskatino konkurencija ir žemdirbių pasitikėjimas mumis – būtent tai verčia mus ieškoti žemdirbių poreikius atitinkančios technikos gamintojų. Tiesa, kai kurie jų, pastebėję mūsų įmonės rezultatus, patys pasiūlė bendradarbiauti“, – sakė bendrovės komercijos vadovas Mindaugas Urmonas.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija