Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Technika
Paryžiuje paskelbti konkurso „Metų mašina 2019“ nugalėtojai

Paryžius. Kas antrus metus Prancūzijos sostinėje vykstančioje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „SIMA“ paskelbti konkurso „Metų mašina 2019“ nugalėtojai.

Metų mašiną rinko 24 žurnalistų, kurie atstovavo per dvidešimt žemės ūkio žurnalų ir internetinių leidinių visoje Europoje, komisija. Iš daugiau kaip 60 pretendentų išrinkti 16 kategorijų laimėtojai (iš jų 5 kategorijos skirtos traktoriams).

Atsižvelgiant į naujoviškumo, techninių sprendimų ir eksploatacijos savybių kriterijus technologiškai pažangūs traktoriai rinkti XL, L, M, S ir specializuotų traktorių kategorijose. Nugalėtojais pripažinti: Case IH Quadtrac CVX, Massey Ferguson 7719 S, New Holland T5 AutoCommand / Case IH Versum, Valtra A ir Same Frutteto ActiveSteer & Agrosky.

Bioversija 22 08 31

Traktorių S (iki 150 AG) kategorijoje „Metų mašina“ pripažinti naujieji Valtra A serijos modeliai A104 ir A114 HiTech 4, kurie pristatyti šių metų sausį.

„Nuolatinis mūsų ketvirtos kartos traktorių pripažinimas ir visi gauti apdovanojimai yra tiesiog nuostabu. Mūsų mašinas dėl jų dizaino ir ypač dėl paprasto naudojimo pripažino nepriklausoma vertinimo komisija ir mūsų klientai. Ši sėkmė – tai nuolatinio glaudaus bendradarbiavimo su klientais rezultatas“, – komentavo kompanijos „Valtra“ rinkodaros direktorius Mikas Lehikoinenas (Mikko Lehikoinen).

Gamintojo atstovo teigimu, tai naujo lygmens komforto ir našumo žemės ūkio mašina. Nauja 16+16R Powershift transmisija yra suprojektuota taip, kad būtų valdoma lengvai ir sklandžiai, sumažinant sankabos pedalo naudojimą.

Transmisija turi keturis diapazonus, kurių kiekviename yra keturi greičiai. Pagrindiniame darbiniame diapazone yra šeši greičiai nuo 4 iki 12 km/val. Automatinių ir iš anksto programuojamų funkcijų spektras leidžia operatoriui sutelkti dėmesį į padargą ir darbinę aplinką, o traktorius pats pasirūpina perjungimu. Pasirenkama mechaninė mašinos pakaba užtikrina didesnį operatoriaus komfortą, o traktoriaus darbą stebėti nuo šiol dar paprasčiau naujame prietaisų skydelyje.

Iki pastarojo pripažinimo Valtra A serijos traktoriai jau buvo apdovanoti keletą kartų. 2017 m. ši serija taip pat buvo išrinkta „Metų mašina“, o 2018 m. laimėjo „Red Dot Design“ apdovanojimą komercinių transporto priemonių kategorijoje.

Be traktorių, „Metų mašinos“ titulai suteikti ir daugeliui kitų žemės ūkio mašinų – nuo javų kombainų (New Holland CR Revelation IntelliSense) ir pašarų ruošimo (Krone Big X 1180) technikos iki žemės dirbimo, sėjos, purškimo ir kt. mašinų.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija