Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Technika
Padangų tiekėjai ruošiasi darbų sezonui

Kaunas. Žemės ūkio padangomis prekiaujančių įmonių atstovai pripažįsta, kad žemdirbiams nelengvi ir ekstremalių išbandymų kupini metai turėjo įtakos ir jų verslui.

Todėl ruošdamiesi artėjančiam žemės ūkio darbų sezonui jie plečia pasiūlą žinomų ir naujų gamintojų produktais.

Bendrovė „PGM technika“, atstovaujanti „Bridgestone“, „Michelin“, „Nokian“, „Firestone“ ir kitiems padangų gamintojams, į savo asortimentą įtraukė olandų gamintojo „Bandenmarkt“ padangas HBI, skirtas žemės ūkio ir pramoninei technikai.

Bioversija 22 02 02

„Siūlome naujas, taip pat restauruotas padangas. Tai gana plačiai naudojami, gerai pasiteisinę ir palyginti nebrangūs sprendimai. Pavyzdžiui, restauruojamose padangose yra naudojami lėktuviniai ir sunkvežiminiai karkasai, kurie yra labai stiprūs, o žemės ūkiui to ir reikia. Tad galime pasiūlyti tvirtas padangas už gana nedidelę kainą “, – asortimento naujienas pristato bendrovės direktorius Aidas Ladyga.

Parodoje „Ką pasėsi... 2018“ bendrovė „PGM technika“ eksponavo ne tik plačią padangų gamą, bet ir Lietuvos šimtmečio proga papuoštą įmonės remiamą lenktyninį automobilį. Šalia – bendrovės direktorius Aidas Ladyga

Jis pastebi, kad gamintojas bendrovei suteikė prekybos atstovo teises ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje. Šiuo metu įmonė kaip tik ieško partnerių šiose šalyse. „Lig šiol neturėjome išskirtinių produktų, kurių atstovų nebūtų Latvijoje ir Estijoje. Nuo šiol tokius produktus turime, todėl ieškome tinkamų atstovų, kurie dirbtų su galutiniais vartotojais“, – planus atskleidžia bendrovės vadovas.

Taip pat visose trijose Baltijos šalyse „PGM technika“ planuoja prekiauti ir keturračių padangomis ITP. Šis prekės ženklas priklauso amerikiečių kompanijai „Carlisle“, su kuria įmonė jau dirba. „Savo asortimente tokio tipo padangų neturėjome. Mūsų šalyje jos mažai žinomos, tačiau viso pasaulio keturratininkai jas plačiai naudoja. Esame tikri, kad kokybišką produktą parduoti nebus labai sunku, juolab kad jos nėra tiek brangios, kad būtų neįperkamos“, – sako A. Ladyga ir priduria, kad šiomis padangomis ir įmonės atstovaujamų gamintojų ratlankiais „apautas“ keturratis jau šiemet važiuos į varžybas Rumunijoje.

Į varžybas Rumunijoje keliausiantis keturratis traukė ūkininkų ir jų atžalų dėmesį

Jau trečius metus bendrovė remia ir ir lenktynininkų komandą, vairuojančių „PGM technika racing“ lenktyninį automobilį. „Pernai automobilių su dyzeliniais varikliais klasėje mūsų komanda lenktynėse Palangoje laimėjo pirmą vietą. Šiemet automobilis dar tobulinamas, tad tikimės, kad rezultatai bus geri ne tik savo klasėje, bet ir bendroje įskaitoje“, – į atkurtos Lietuvos šimtmečio proga papuoštą automobilį atkreipia dėmesį A. Ladyga.

Padangų gamintojams „Mitas“, „Trelleborg“, „Michelin“, „Cultor C“, „Kabat“ atstovaujanti įmonė „Rytas“ nuo šiol žemdirbiams siūlo danų gamintojo NDI ratų dubliavimo įrangą Duofixx, kurios pagrindinis privalumas – 30 proc. stipresnis užraktas nei kitų sistemų.

„Lig šiol prekiavome kito gamintojo dubliavimo įranga, tačiau daug problemų kildavo dėl tiekimo, nes nedidelė Švedijos gamykla nespėdavo patenkinti visų užsakymų. Su naujuoju gamintoju, manau, dėl tiekimo problemų nekils, be to, šių sistemų ir kaina mažesnė“, – sako įmonės direktorius Robertas Matijošaitis.

Bendrovės „Rytas“ direktorius Robertas Matijošaitis (viduryje) su svečiais iš „Özka“ gamyklos – užsienio rinkų rinkodaros vadovu Ahmet Ḉoban (kairėje) ir regiono pardavimų specialistu Mehmet Bulun

Jis neslepia, kad mūsų šalyje pasiteisino ir pernai pirmą kartą pristatytos turkų gamintojo „Özka“ padangos. „Jų kokybė gera, kaina šiek tiek mažesnė nei kitų gamintojų padangų, todėl ir pardavimų rezultatai neblogi. Dirbame su šiuo gamintoju jau metus – jie nusprendė palikti mūsų įmonę pagrindiniais importuotojais Lietuvoje“, – darbo įvertinimu džiaugiasi R. Matijošaitis.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos