BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Technika
Olandų pašarų ruošimo įrangos įmonė įsigijo gamyklą Lenkijoje

Amsterdamas. Specializuota Olandijos pašarų ruošimo ir dalijimo įrangos gamintoja „Trioliet“ įsigijo Lenkijos traktorių „Ursus“ gamyklą Opalenicoje, netoli Poznanės. Daugiau kaip 25 metus šioje gamykloje olandų įmonei buvo gaminami pašarų maišytuvų-dalytuvų rėmai ir kiti komponentai.

Nuo kovo pradžios gamykla, užimanti daugiau kaip 7 ha teritoriją ir turinti keletą gamybos salių, kurių bendras plotas apie 15 tūkst. kv. m, veikia kaip „Trioliet Polska“. Lig šiol joje dirbo 85 darbuotojai.

Kompanija „Trioliet“ šią investiciją įvardija strateginiu žingsniu, siekiant gerinti logistiką ir užtikrinti tolesnį įmonės augimą. Planuojama iki 2021 m. pastatyti naują gamybos salę, įdarbinti naujų darbuotojų ir per ateinančius kelerius metus padidinti gamybos pajėgumus.

Bioversija 2024 04 26 m7

Lenkijos kompanija „Ursus“ dar vis turi tris gamyklas, įskaitant Liublino traktorių gamyklą.

Pašarų maišytuvų-dalytuvų gamyba Rokiškio mašinų gamykloje

Reikšmingas vaidmuo olandų įmonės gamyboje tenka ir mūsų šalies Rokiškio mašinų gamyklai. Jau daugiau kaip dešimtmetį pagal įmonės pateiktus brėžinius čia gaminamos pašarų maišytuvų-dalytuvų metalinės korpusinės detalės, per 30 skirtingų modifikacijų bunkeriai – Lietuvoje pagamintos dalys iškeliauja į surinkimo liniją Olandijoje. „Trioliet“ užsakymai sudaro apie 40 proc. Rokiškio mašinų gamyklos užsakymų.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos