Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Lietuvos įmonė pripažinta geriausia

Vieremė. Suomijos įmonės „Ponsse" organizuotame tarptautiniame susitikime UAB „Konekesko Lietuva" buvo paskelbta geriausia šios įmonės gaminamos miško technikos atstove 2012 metais. Susitikime, kuris vyko Vieremėje (Suomija), dalyvavo atstovai iš Europos, Rusijos ir Šiaurės Amerikos.

Jarmo Vidgrenas, „Ponsse" Pardavimų ir rinkodaros skyriaus vadovas, teigė, kad geriausias metų atstovas išrinktas atsižvelgiant į pardavimų augimą, pasiektą aukštą miško technikos rinkos dalį bei puikų bendradarbiavimą tarp pardavimų ir serviso komandų.

Suomijos įmonė „Ponsse" yra miško technikos gamintoja, įkurta 1970 metais. Įmonėje dirba daugiau kaip tūkstantis darbuotojų. Ši įmonė turi vienuolika dukterinių įmonių, 26 atstovus įvairiose pasaulio šalyse. Įmonės prekybos tinklas apima 40 šalių. Didžiausios „Ponsse" rinkos - Suomija, Švedija, Rusija, Šiaurės Amerika, Prancūzija ir Šveicarija. Įmonės akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Šiaurės šalių rinkoje. „Konekesko" antrinės įmonės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje atstovauja  miško technikos gamintojui „Ponsse" nuo 2006 metų.

Bioversija 2024 07 09 m7

Iš kairės: „Ponsse" prezidentas ir vykdantysis direktorius Juho Nummela, „Konekesko" grupės prezidentas Aatos Kivela, „Konekesko Lietuva" Statybinės technikos departamento direktorius Giedrius Cicėnas, „Ponsse" Pardavimų ir rinkodaros skyriaus vadovas Jarmo Vidgrenas ir valdybos pirmininkas Juha Vidgrenas 

 „Konekesko" grupė yra paslaugų įmonė, registruota Suomijoje, užsiimanti statybos, sandėliavimo, žemės ūkio technikos, poilsio įrangos, taip pat sunkvežimių bei autobusų importu, rinkodara ir techniniu aptarnavimu. 2012 metais „Konekesko" grupės pardavimai siekė 325 milijonus eurų (1,12 mlrd. litų). Praėjusių metų pabaigoje įmonėje dirbo apie 450 darbuotojų.

Baltijos šalyse „Konekesko" specializuojasi žemės ūkio technikos ir padargų, statybos ir sandėliavimo technikos prekybos srityse, o Sankt Peterburge, Rusijoje - statybos ir sandėliavimo technikos pardavimų srityse. „Konekesko" yra „Kesko" grupės dalis.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos