Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Technika
Lietuvos įmonė prekiaus čekų traktoriais Estijoje

Brno/Kaunas. Čekiškais traktoriais Zetor Lietuvoje prekiaujančiai įmonei „Specagra" patikėta jų prekyba ir kaimyninėje šalyje Estijoje. Estijos rinkoje kiekvienais metais parduodama keli šimtai traktorių. Zetor traktorius dažniausiai renkasi tradiciniai grūdus ir pašarus auginantys ūkiai, taip pat jie populiarūs ir miškininkystėje.

„Mūsų įmonę ir bendrovę „Specagra" sieja gana artimas ir nepriekaištingas bendradarbiavimas. Džiaugiamės, kad šis bendradarbiavimas dabar išplėstas ir profesionaliu mūsų technikos platinimu Estijoje. Bendrovė perima rinką iš „Maskin Grupp", kuri nuo 2005 metų buvo mūsų traktorių importuotoja šalyje. Džiaugiamės nuo šiol turėdami stiprų partnerį ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje", - sako „Zetor Tractors" generalinis direktorius Marianas Lipovskis (Marián Lipovský).

Gamintojas tikisi, kad naujas prekybos partneris padės sustiprinti prekės ženklo pozicijas Estijos rinkoje, o klientams užtikrins aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Bioversija 22 02 02

Renaldas Pelanis džiaugiasi įmonei „Specagra" suteikta teise čekiškais traktoriais prekiauti Estijoje. „Sieksime, kad Zetor prekės ženklas jau pirmaisiais metais patektų tarp dešimt dažniausiai parduodamų prekės ženklų Estijoje", - sako R. Pelanis

„Mes teigiamai vertiname bendradarbiavimą su „Zetor Tractors". Lietuvoje šio prekės ženklo traktoriai yra dažniausiai parduodamų traktorių penkete. Kaip naujas importuotojas, sieksime, kad Zetor prekės ženklas jau pirmaisiais metais patektų tarp dešimties dažniausiai parduodamų prekės ženklų Estijoje. Taip pat norime tobulėti ir klientų aptarnavimo srityje. Balandžio mėnesį planuojame dalyvauti „Maamess" parodoje Estijoje ir pristatyti tokias naujoves kaip Hortus ir Utilix, taip pat atnaujinto modelio Major traktorius", - teigia „Specagra" generalinis direktorius Renaldas Pelanis.

Estijos rinkoje Zetor traktorius dažniausiai renkasi tradiciniai grūdus ir pašarus auginantys ūkiai, taip pat jie populiarūs ir miškininkystėje. Miškai Estijos užima 34 proc., panašiai tiek pat sudaro ir žemės ūkio naudmenos.

***

„Zetor Tractors" jau yra pardavęs daugiau kaip 1,3 mln. traktorių 136 pasaulio šalyse. Lietuvos įmonė „Specagra" su Čekijos traktorių gamintoja bendradarbiauja nuo 2008 metų. Lietuvoje veikia trys bendrovės „Specagra" padaliniai: centrinė būstinė Panevėžyje ir du filialai Šakiuose bei Plungėje. Taip pat bendrovė turi filialą Jartsare, pietų Estijos Viljandžio apskrityje.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos