Basf A1 2024 06 14 Basf m1 2024 06 14
Technika
„Lemken“ nutraukia purkštuvų gamybą

Berlynas. Vokietijos žemės ūkio technikos gamintoja „Lemken“ nuo šių metų pabaigos atsisako pesticidų purkštuvų gamybos, nors praėjusiais metais parodoje „Agritechnika“ Hanoveryje pristatė kelis naujus purkštuvų modelius.

Kompanijos generalinis direktorius Antonijus van der Lėjus (Anthony van der Ley) pripažįsta, kad po daugiau nei 10 metų veiklos purškimo mašinų segmente jiems nepavyko pasiekti tinkamo rinkos dydžio.

„Teisiniai reikalavimai kiekvienoje rinkoje didėja ir vis labiau skiriasi. Tai reiškia, kad nėra vieno „Lemken“ lauko purškimo standarto, kuris atitiktų mūsų kokybės standartus ir klientų pageidavimų įvairovę – visa tai sunkina tinkamą gamybos procesų organizavimą. Taip pat matome, kad ir vartotojai cheminių augalų priežiūros priemonių naudojimui kelia vis aukštesnius reikalavimus. Nors praėjusioje „Agritechnikoje“ pristatėme keletą naujų į ateitį orientuotų modelių, o mūsų komandą nepaprastai motyvuoja puikus priėmimas, vis dėlto atsakingai nusprendėme išeiti iš purškimo technikos segmento“, – sako A. van der Lėjus.

Bioversija 2024 04 26 m7

Atsisakant purškimo technikos, kuriai keliami vis aukštesni reikalavimai ir griežtesni reguliavimai,  siekiama sustiprinti ir išplėsti šeimos įmonės pozicijas žemės dirbimo, sėjos ir tvarios pasėlių priežiūros mašinų segmente, kurį apima neseniai pristatytos trąšų barstomosios ir mechaninės piktžolių kontrolės technika.

Pastarajam segmentui plėtoti palankias galimybes sudaro prieš dvejus metus „Lemken“ įsigyta olandų kompanija „Steketee“, kurios specializacija – kultivatorių ir žemės purenimo mašinų su operacijų tikslumą užtikrinančiomis vaizdo kameromis gamyba.

A. van der Lėjus neabejoja, kad šių pozicijų stiprinimas leis patenkinti augančią mechaninės piktžolių kontrolės paklausą, naudojant intelektualųjį valdymą.

„Kompanija „Steketee“ siūlo ne tik platų novatoriškų purenimo technologijų asortimentą, bet ir intelektualiausias kameras rinkoje. Mes norime prijungti šias mašinas prie savo skaitmeninių sprendimų ir taip prisidėti prie naujų iššūkių sprendimo. Nesvarbu, ar ūkininkaujama ekologiškai, ar tradiciškai, tačiau kiekvienam ūkininkui aktualu pasirinkti geriausią mašiną, kad galėtų protingai ir tvariai ūkininkauti. Užtikrinti visuotinį maisto saugumą, nepaisant įvairių apribojimų – tai mūsų visų ateities tikslas“, – pabrėžia kompanijos „Lemken“ vadovas.

Dabartinėje purkštuvų gamykloje Harene bus gaminamos sėjos mašinos, be to, planuojama plėsti gamybinius pajėgumus ir pasiūlą tiesioginės sėjos mašinomis. Šie pokyčiai taip pat leis atlaisvinti Alpeno gamyklos pajėgumus, todėl turėtų padidėti kultivatorių ir kitos žemės dirbimo technikos gamyba.

Pranešime skelbiama, kad „Lemkem“ pesticidų purkštuvais dirbantiems ūkininkams ir toliau bus užtikrinamas nuolatinis atsarginių dalių tiekimas ir prieiga prie klientų aptarnavimo centrų. Purkštuvų užsakymai bus priimami ir vykdomi iki šių metų pabaigos.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos