Basf 29 05 23 Basf 2023 05 29 m1
Technika
Kiniškų traktorių gamintojų siekis – ES rinka

Kijevas. Verslininkas Vasilijus Chmelnyckis svarsto galimybę šalyje įsteigti bendrą Ukrainos ir Kinijos žemės ūkio technikos gamybos įmonę.

Kaip rašo „Ekonomičeskaja pravda“,  verslininkas tvirtina, kad yra pasirašęs su Kinijos traktorių gamintojais 4 mln. JAV dolerių vertės kiniškų traktorių pardavimo Ukrainoje sutartį.

V. Chmelnyckis tikisi, kad kitais metais kiniškų traktorių pardavimas Ukrainoje gali išaugti 5 kartus. „Kinai sako: pirmiausia mes tieksime jums gatavą produkciją  - traktorius, o kai matysime, kad turite didelę rinką, yra technikos paklausa, tai esame pasirengę traktorių gamybos dalį – surinkimą  -  vykdyti Ukrainoje ", - kinų verslo idėją pristatė ukrainietis verslininkas.

Jo teigimu, ateityje Ukrainos dalyvavimas šios produkcijos gamyboje gali išaugti 30-50 procentų. Preliminariai jau susitarta projektuoti ir statyti cechus, kuriuose ir būtų surenkami kiniški traktoriai.

„Ukrainoje kasmet parduodama  apie 20 000 traktorių, todėl kasmet pagaminti 1 000 traktorių yra įmanoma. Tad  įvykdžius šią  užduotį,  bus atverta Europos rinka", - pabrėžė V. Chmelnyckis.

MŪ inf.

Bioversija 23 04 27
  Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 + padovanok tėčiui mob

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate planuojamą mokesčių pertvarką?
  Visos apklausos