


Kijevas. Verslininkas Vasilijus Chmelnyckis svarsto galimybę šalyje įsteigti bendrą Ukrainos ir Kinijos žemės ūkio technikos gamybos įmonę.
Kaip rašo „Ekonomičeskaja pravda“, verslininkas tvirtina, kad yra pasirašęs su Kinijos traktorių gamintojais 4 mln. JAV dolerių vertės kiniškų traktorių pardavimo Ukrainoje sutartį.
V. Chmelnyckis tikisi, kad kitais metais kiniškų traktorių pardavimas Ukrainoje gali išaugti 5 kartus. „Kinai sako: pirmiausia mes tieksime jums gatavą produkciją - traktorius, o kai matysime, kad turite didelę rinką, yra technikos paklausa, tai esame pasirengę traktorių gamybos dalį – surinkimą - vykdyti Ukrainoje ", - kinų verslo idėją pristatė ukrainietis verslininkas.
Jo teigimu, ateityje Ukrainos dalyvavimas šios produkcijos gamyboje gali išaugti 30-50 procentų. Preliminariai jau susitarta projektuoti ir statyti cechus, kuriuose ir būtų surenkami kiniški traktoriai.
„Ukrainoje kasmet parduodama apie 20 000 traktorių, todėl kasmet pagaminti 1 000 traktorių yra įmanoma. Tad įvykdžius šią užduotį, bus atverta Europos rinka", - pabrėžė V. Chmelnyckis.
MŪ inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Įteisinta kelių naudotojo mokesčio lengvata žemdirbiams
2025-06-30 -
Kas neskaičiuoja, tas... negeria šampano
2025-06-30 -
Technologijų nauda įsitikino
2025-06-30
Skaitomiausios naujienos
-
Nuo liepos – pokyčiai registruojant žemės ūkio techniką
2025-06-04 -
Seimas nusprendė: žemės ūkio technikai draudimo apmokestinimo išimčių nebus
2025-06-17 -
S. Skvernelis: norint atliepti ūkininkų reikalavimus, reikėtų atskiros mokesčių sistemos
2025-06-18
(0)