Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Keičiasi „Intrac Group“ savininkas
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Vilnius. „BaltCap Baltic Investment Fund III“ parduoda žemės ūkio, statybos ir miškininkystės technikos įmonę „Intrac Group“. Sandoriui pasibaigus įmonę valdys investicinė bendrovė „UP Investment Group“ (UPI).

Šiuo sandoriu UPI įsigys 100 proc. „Intrac Group“ akcijų, įskaitant „Nalka Invest“ ir smulkiesiems akcininkams priklausančias akcijas. Sandorio vertė ir detalės neatskleidžiamos, jis bus užbaigtas, kai tam pritars rinkos reguliuotojai.

Vadovaujantis „BaltCap“ partneris Simonas Gustainis teigia, kad per investicinį laikotarpį „Intrac“ išaugo daugiau nei keturis kartus. 

Bioversija 2024 07 09 m7

„Per tą laikotarpį mums kartu su kompanijos vadovybe pavyko paversti „Intrac“ viena iš sunkiosios technikos rinkos lyderių Baltijos šalių regione“, – sako S. Gustainis.

Pasak bendrovę įsigyjančios „United Partners“ investicijų vadovo ir valdybos nario Marko Tali‘o, „Intrac“ grupė yra patraukli investicija, turinti didelį tolesnio augimo potencialą, o šis sandoris leis UPI pasiekti sinergijos Baltijos šalių sunkiosios ir lengvosios technikos rinkoje.

„Intrac Group“ yra sunkiųjų mašinų gamintojų importuotoja ir platintoja Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje. Tarp bendrovės atstovaujamų prekės ženklų – „John Deere“ miškininkystės technika, „Case“ ir „Doosan“ žemkasybos įranga, „Massey Ferguson“ traktoriai ir kombainai, „Manitou“ teleskopiniai krautuvai, „Bomag“ kelių tiesimo įranga. „INTRAC Group AB“ yra INTRAC grupės įmones valdanti holdingo kompanija, kurios pagrindinė buveinė yra Stokholme.

Parengta: pagal „BaltCap“ pranešimą
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos