Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Technika
Kanadiečių traktoriai japoniškais drabužiais

Vinipegas (Kanada). Japonų kompanijos „Kubota“ siūlomų mašinų asortimentą papildys kanadiečių gamybos traktoriai.

„Kubota“ pasirašė sutartį su Kanados technikos gamintoja „Buhler Industries Inc.“ (pastarajai priklauso prekės ženklai „Versatile“ ir „Farm King“) dėl galingesnių kaip 170 AG mašinų tiekimo.

Šiuo metu „Buhler Industries Inc.“ labiausiai orientuojasi į Šiaurės Amerikos pirkėjus. Rinkos dalyviai spėlioja, ar sutarties pasirašymas reiškia, kad „Kubotos“ ženklu pažymėti kanadiečių gamybos traktoriai bus parduodami ir Europos rinkoje.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Japonų „Kubota“ siekia tapti globalia kompanija, siūlančia platų žemės ūkio mašinų asortimentą. Pradėję žengti šiuo keliu, japonai įsigijo Norvegijos kompaniją „Kverneland“.

Šiuo metu „Kubota“ siūlo klientams traktorius iki 170 AG. Japonų derliaus nuėmimo kombainai nėra galingi, nes skirti pirmiausia Azijos šalių ūkiams, kurie daugiausia augina ryžius ir kukurūzus.

Kadangi naujų traktorių dizaino sukūrimas užima daug laiko ir brangiai kainuoja, japonai nusprendė sutaupyti laiko, pinigų ir pasirašė sutartį su „Buhler Industries Inc.“.

Anot kanadiečių kompanijos, sutartis naudinga abiem šalims. Kanados įmonė išplės gamybos apimtis (traktoriai bus gaminami Manitobos provincijos mieste Vinipege), o japonų „Kubota“ galės pasiūlyti savo klientams platesnį technikos asortimentą.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos