„John Deere“ švenčia 175 metų jubiliejų
2012-02-07

Molinas (JAV), vasario 7 d. John Deere prekės ženklas pažymi 175 metų sukaktį, kai jos įkūrėjas Džonas Dyras (John Deere) pagamino ir pardavė pirmąjį plūgą (1837 metais). Tai buvo pirmoji pasaulyje žagrė su savaime besipoliruojančia plienine verstuve. Savo plėtra ir inovatyviomis idėjomis „John Deere" sukėlė tikrą revoliuciją žemės ūkyje.

Kad atidarytų nedidelę kalvę, Dž.Dyras iš Vermonto persikėlė į Grand Deture, Ilinojaus valstijoje. Vėliau kalvis verslą perkėlė į Moliną. Kadaise įkurta kalvė tapo pasaulinio lygio kompanija, kurioje darbuojasi daugiau kaip 60 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje. Nuo 1868 m. ji vadinasi „Deere & Company".

John Deere prekės ženklu pažymėtos žemės ir miškų ūkio, taip pat ir statybos bei vejos priežiūros technikos gamintoja yra viena didžiausių šio sektoriaus kompanijų pasaulyje.

Kodėl John Deere technika geltonai žalia? Tikrai ne dėl to, kad šios spalvos patiko kompanijos vadovams. Kokius dažus pasirinkti mašinoms dažyti, parodė pati gamta: pavasarį kukurūzų želmenys akinančiai žali, o sunokę grūdai - saulėtai geltoni.

„Džonas Dyras savo bendrovės darbuotojams nuolat primindavo keturias pagrindines vertybes, - sakė „Deere & Company" generalinis direktorius Samuelis R.Alenas (Samuel R. Allen). - Tai vertybių vientisumas, darbų kokybė, įsipareigojimų vykdymas ir novatoriškumas. Būtent šios savybės ir lėmė kompanijos ilgaamžiškumą."

Linas Agro 20 08 03

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokios mintys / emocijos Jus aplankė sužinojus apie pasiektą ES susitarimą dėl didesnių tiesioginių išmokų?
Orai