Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Technika
Įvertintas ryšulių preso dizainas

Čikaga. Jau 70-ąjį kartą organizuotame prestižiniame konkurse „Good Design®“ įvertintas ir žemės ūkio mašinų dizainas – apdovanojimą pelnė kompanijos „New Holland“ stačiakampių ryšulių presas BigBaler 1290 High Density. 

Ryšulių presas apdovanojimą, kuriuo pripažįstami novatoriškiausi ir pažangiausi pramoninės dizaino sprendimai, pelnė pramonės kategorijoje. Tarptautinė vertinimo komisija, sudaryta iš profesionalių dizaino, pramonės specialistų, dizaino žurnalistų ir kritikų, atkreipė dėmesį į ryšulių preso BigBaler 1290 High Density naudodamas pažangias projektavimo technologijas, siekiant padidinti mašinos efektyvumą.

Beje, šis presas jau yra pelnęs ne vieną apdovanojimą – jam skirti du sidabro medaliai parodoje „Agritechnica 2019“, taip pat jis pripažintas „Metų mašina 2020“ pašarų derliaus dorojimo mašinų kategorijoje.

Bioversija 2024 04 26 m7

Vieną seniausių pasaulyje konkursų nuo 1950 m. organizuoja Čikagos architektūros ir dizaino muziejus kartu su Europos architektūros, dizaino ir urbanistikos tyrimų centru. Kasmet apdovanojami beveik 30 kategorijų plataus vartojimo prekių gamintojų-kūrėjų išskirtinio dizaino produktai, tarp kurių baldai, biuro reikmenys, medicinos įranga, žaislai, sporto ir poilsio reikmenys, buitinė technika, elektronika, automobiliai, įvairi technika ir kt.

Nugalėtojai atrenkami atidžiai vertinant formos, funkcijos, estetikos, grafikos ir kokybės kriterijus.

Konkursui kelis šimtus paraiškų 2020 m. pateikė daugiau kaip 48 šalių pramoninio ir grafinio dizaino įmonių.

Ši mašina – tai „CNH Industrial“ dizaino ir „New Holland“ Zedelgemo derliaus nuėmimo mašinų centro gaminių inžinerijos komandų bendradarbiavimo rezultatas.

Šiais presais gaminami iki 22 proc. didesnio tankio ryšuliai, o tai leidžia gerokai padidinti jų transportavimo našumą, sandėliavimo efektyvumą. Unikali patentuota rišimo dvigubu mazgu technologija Loop Master™  ne tik užtikrina ryšulio tvirtumą, bet ir saugo aplinką bei pašarus, nes nelieka špagato galų. Dėl to per sezoną vidutiniškai gaminant 10 000 ryšulių išvengiama daugiau nei šešių kilometrų arba 46 kg virvelių.

Mašina išskiria dviejų greičių reduktoriumi SmartShift, laimėjusiu parodos „Agritechnica“ sidabro medalį. Jis leidžia presą švelniai paleisti ir paruošti presavimo darbams, neapkraunant nei traktoriaus, nei preso darbinių mazgų, kartu nesukeliant nepatogumų ir operatoriui. Operatoriaus komfortą dar labiau padidina nauja intuityvi vartotojo sąsaja, naudojant didelį IntelliView™ IV jutiklinį ekraną. Produktyvumą didina ir automatizuotos funkcijos, viena jų – IntelliCruise™ technologija, automatiškai reguliuojanti traktoriaus greitį, atsižvelgiant į presuojamos masės kiekį.

Visų „Good Design®“ apdovanojimus pelniusių produktų gamintojai įgauna teisę reklamai ir rinkodaros veiksmams naudoti specialų apdovanojimų ženklą ant šių produktų pakuočių, be to, produktai įtraukiami į tų metų Gero dizaino metraštį.

Beje, BigBaler 1290 High Density – ne vienintelė žemės ūkio technika, kuriai skirtas dizaino apdovanojimas: 2016 m. juo apdovanotas ir ketvirtos kartos T serijos suomiško traktoriaus Valtra dizainas.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokio senumo traktorių turite ūkyje?
  Visos apklausos