Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Technika
Italijoje išaugo teleskopinių krautuvų pardavimai

Roma. Pastaraisiais metais Italijoje labai išaugo teleskopinių krautuvų pardavimai, o per pirmuosius aštuonis šių metų mėnesius augimas siekė net 87 procentus. Šios kategorijos mašinas dėl jų universalumo vertina ne tik ūkininkai, bet ir įvairių sričių įmonės.

„FederUnacoma“ duomenimis, per pastaruosius trejus metus teleskopiniai krautuvai Italijoje buvo itin paklausūs. Jų pardavimų augimas prasidėjo 2019 m., kai per metus buvo įregistruota beveik 900 mašinų arba 24 proc. daugiau nei ankstesniais metais. 2020 m. teleskopinių krautuvų rinka dar augo 6 proc., o per 2021 m. pirmuosius aštuonis mėnesius viršijo visus lūkesčius – įregistruota ne mažiau kaip 1 046 šios mašinos, o tai yra 87 proc. daugiau, palyginti su visų praėjusių metų pardavimų rezultatais.

Teleskopinių krautuvų sėkmę daugiausia lemia jų universalumas, nes tai daugiafunkcinės mechaninės transporto priemonės. Turėdamos platų priedų asortimentą, šios mašinos gali būti naudojamos įvairiose srityse – nuo tvarkymo, iki kėlimo ar krovos darbų, nuo priekabų vilkimo iki sniego kasimo ar darbo su prikabinama įranga (pvz., žoliapjovėmis).

Bioversija 2024 04 26 m7

Tad neatsitiktinai spalio 19–23 d. Bolonijoje vyksiančioje pasaulinėje žemės ūkio mašinų parodoje „EIMA International“ teleskopiniams krautuvams bus skiriamas išskirtinis dėmesys. Šio segmento mašinas ir jų technologines inovacijas pristatys tokios kompanijos, kaip „Dieci“, „Faresin“, „Giant“, „Kramer“, „Manitou“, „Merlo“ ir „New Holland“.

Beje, šiemet Italijoje auga ne tik teleskopinių krautuvų, bet ir kitų kategorijų technikos rinka, įskaitant traktorius, javų kombainus ar net priekabas ir puspriekabes. Augimo tendencijos akivaizdžios ne tik Italijoje, bet ir daugelyje kitų šalių.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokio senumo traktorių turite ūkyje?
  Visos apklausos