Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Išleido iki šiol didžiausią traktoriaus padangą „Alliance“
„Yokohama Off-Highway Tires“ nuotr.

Amsterdamas. „Alliance“ padangų gamintojai metė iššūkį konkurentams – išleido didžiausias kada nors įmonėje pagamintas padangas, skirtas traktoriams ir kitos paskirties mašinoms.

Kompanijos „Yokohama Off-Highway Tires“ (YOHT) prekės ženklo „Alliance“ padangų gamintojai išleido naujus pasiteisinusių „Agriflex+ 372“ radialinių padangų, skirtų traktoriams ir kombainams, dydžius, įskaitant didžiausią kada nors „Alliance“ pagamintą padangą.

VF750/75R46 dydis skirtas didžiausiems traktoriams ir mašinoms. Standžiosios (VF) padangos pripažįstamos pasaulinės radialinių gaminių rinkos lyderėmis: „Alliance VF“ technologija užtikrina veiksmingą dirvožemio apsaugą, didesnį našumą ir gausesnį derlių.

Bioversija 2024 07 09 m7

„Alliance Agriflex+ 372“ sėkmę patvirtino „SEGES Innovation“ 2021 m. atliktas mokslinis eksperimentas vietos sąlygomis. Šio lauko tyrimo rezultatai atskleidė teigiamą „Alliance“ VF padangų poveikį palyginti su įprastomis padangomis.

Išbandžius padangas traktoriaus ir priekabos deriniui, dėl žemo padangų „Agriflex + 372“ ir „Agriflex + 389“ pripūtimo slėgio, padengiant dirvą skystuoju mėšlu, perpus sumažėjo vėžių gylis. Taip pat 4,4 proc. sumažėjo ratų slydimas, o atlikus matavimus penetrometru pastebėtas mažesnis dirvožemio tankinimas „VF padangų vėžėse“ nuo 0 iki 40 cm dirvožemio juostoje.

Be to, kukurūzų derlius „VF padangų rašto“ vėžėse gerokai didesnis nei „įprastų padangų rašto“ vėžėse – apie 12,9 derliaus vienetų viename hektare, t. y. apie 10 proc.

Kadangi naudojamos „Alliance VF“ padangos ir priklausomai nuo skystojo mėšlo kratytuvo darbinio pločio, šie rezultatai reiškia, kad derlius padidėja nuo 1,5 iki 2,2 proc., o dėl didesnio derliaus ir sumažėjusio padangų slydimo apskaičiuotas pelnas padidėja iki beveik 80 Eur už hektarą.

***

„Yokohama Off-Highway Tires“ (YOHT) projektuoja, kuria, gamina ir parduoda žemės ūkio, miškininkystės, statybos, pramonės, žemės rausimo, kasimo ir uosto bei kitai komercinei technikai skirtas padangas. YOHT priklauso prekių ženklai „Alliance“, „Galaxy“, „Primex“ ir „Yokohama“, o pati įmonė veikia daugiau nei 120 šalių.

Parengta: pagal „Yokohama Off-Highway Tires“ pranešimą
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos