BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Technika
Išaugęs pirkėjų skaičius paskatino atidaryti filialą

Utena. Rytų Aukštaitijos sostinėje duris atvėrė žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo bendrovės „Dotnuva Baltic“ filialas. Tai septintas filialas Lietuvoje ir 15-as Baltijos šalyse.

Šį žingsnį paskatino išaugęs technikos pirkėjų skaičius ir siekis kokybiškiau ir operatyviau aptarnauti esamus ir būsimus regiono klientus, ypač per darbymetį.

Utenos filiale pradedama prekiauti atsarginėmis dalimis ir kitomis ūkiams reikalingomis prekėmis. Pagrindinis asortimentas – originalios ir analoginės atsarginės dalys, alyva, filtrai, pašarų pakavimo medžiagos, padangos ir dubliavimo sistemos. Filiale bus aptarnaujami klientai iš Utenos, Anykščių, Molėtų, Ignalinos, Zarasų, Ukmergės rajonų.

Bioversija 2024 04 26 m7

Pasak „Dotnuva Baltic“ vykdančiojo direktoriaus Dangio Valaičio ir Serviso ir Atsarginių dalių skyrių vadovo Jono Baltaduonio, filialą atidaryti buvę svarbu, nes regione daugėja naujų ir lojalių klientų. Buvimas arčiau kliento išlieka pagrindine bendrovės strategijos kryptimi visose Baltijos šalyse.

Filialo atidaryme dalyvavo ir simbolinę juostelę perkirpo Utenos krašto ūkininkai, savivaldybės atstovai ir filialo darbuotojai. Utenos rajono savivaldybės vicemeras Vitalijus Šeršniovas pasidžiaugė lyderiaujančių verslų kūrimusi Utenoje ir naujai kuriamomis darbo vietomis.

UAB „Dotnuva Baltic“ veikla vykdoma pagrindinėje būstinėje Dotnuvoje ir filialuose Pasvalyje, Plungėje, Vilkaviškyje, Joniškyje, Vilniuje. Nuo 2010 m. įmonės įsteigtos Latvijoje ir Estijoje. Iš viso įmonės padaliniuose Baltijos šalyse dirba apie 250 darbuotojų.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos