Utena. Rytų Aukštaitijos sostinėje duris atvėrė žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo bendrovės „Dotnuva Baltic“ filialas. Tai septintas filialas Lietuvoje ir 15-as Baltijos šalyse.
Šį žingsnį paskatino išaugęs technikos pirkėjų skaičius ir siekis kokybiškiau ir operatyviau aptarnauti esamus ir būsimus regiono klientus, ypač per darbymetį.
Utenos filiale pradedama prekiauti atsarginėmis dalimis ir kitomis ūkiams reikalingomis prekėmis. Pagrindinis asortimentas – originalios ir analoginės atsarginės dalys, alyva, filtrai, pašarų pakavimo medžiagos, padangos ir dubliavimo sistemos. Filiale bus aptarnaujami klientai iš Utenos, Anykščių, Molėtų, Ignalinos, Zarasų, Ukmergės rajonų.
Pasak „Dotnuva Baltic“ vykdančiojo direktoriaus Dangio Valaičio ir Serviso ir Atsarginių dalių skyrių vadovo Jono Baltaduonio, filialą atidaryti buvę svarbu, nes regione daugėja naujų ir lojalių klientų. Buvimas arčiau kliento išlieka pagrindine bendrovės strategijos kryptimi visose Baltijos šalyse.
Filialo atidaryme dalyvavo ir simbolinę juostelę perkirpo Utenos krašto ūkininkai, savivaldybės atstovai ir filialo darbuotojai. Utenos rajono savivaldybės vicemeras Vitalijus Šeršniovas pasidžiaugė lyderiaujančių verslų kūrimusi Utenoje ir naujai kuriamomis darbo vietomis.
UAB „Dotnuva Baltic“ veikla vykdoma pagrindinėje būstinėje Dotnuvoje ir filialuose Pasvalyje, Plungėje, Vilkaviškyje, Joniškyje, Vilniuje. Nuo 2010 m. įmonės įsteigtos Latvijoje ir Estijoje. Iš viso įmonės padaliniuose Baltijos šalyse dirba apie 250 darbuotojų.
MŪ inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Baltarusiškos technikos atsarginių dalių rinkoje dominuoja kiniški pakaitalai
2025-01-07 -
Technikos pardavėjams metai buvo prasti
2024-12-30 -
Traktorių pardavimai krenta į istorinį dugną: kas laukia toliau?
2024-12-02
Skaitomiausios naujienos
-
Lengvinami tiesioginių išmokų reikalavimai: daugiau lankstumo dėl GAAB
2025-01-03 -
Registrų centras skelbia didžiausius žemės valdytojus
2025-01-08 -
Prie Lietuvos sparčiai artėja Niukaslo liga
2024-12-19
(0)