Basf A1 2024 06 14 Basf m1 2024 06 14
Technika
Hanoverio žemės ūkio technikos paroda – be „John Deere“

Hanoveris. Viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų – amerikiečių kompanija „John Deere“ pranešė nedalyvausianti šių metų lapkritį rengiamoje tarptautinėje parodoje „Agritechnica 2021“. Priežastis – vis dar nevaldoma COVID-19 pandemija.

Sprendimas priimtas po ilgų diskusijų ne tik pačioje kompanijoje, bet ir su įmonės atstovais bei technikos pardavėjais Vokietijoje. Dėl dabartinių COVID-19 aplinkybių ir vis dar neaiškios ateities įmonė abejoja galimybėmis užtikrinti visų dalyvių saugumą.

Pasak „John Deere“ Europos regiono pardavimų ir rinkodaros viceprezidento Alejandro Sajago (Alejandro Sáyago), nepaisant daugybės kontroliuojančių priemonių, tokių kaip verslo apribojimas ir uždarymas, renginių atšaukimas, pandemija dar nėra tvariai kontroliuojama.

Bioversija 2024 04 26 m7

„Ateitis neaiški dėl virusų mutacijų ir lėtos vakcinacijos. Tinkama pasaulio gyventojų apsauga dar negali būti užtikrinta, o tai yra būtina dalyvavimo tarptautinėje parodoje sąlyga“, – spaudos pranešime sakė įmonės viceprezidentas.

Rems medicininius tyrimus ir jaunuosius žemės ūkio mokslininkus

Bendrovė apgailestauja dėl tokio sprendimo, tačiau tikina, kad šis atšaukimas neturės įtakos „John Deere“ dalyvavimui būsimose parodose.

Beje, pandemijos metais nuo 2020-ųjų kovo bendrovė nedalyvavo jokiose Europoje rengtose gyvose parodose ar kituose renginiuose, o didžiausią dėmesį skyrė skaitmeninei komunikacijai.

Kas antrus metus, pakaitomis su Prancūzijos „Sima“, Hanoveryje vykstanti paroda „Agritechnika“ yra didžiausias žemės ūkio technikos ir technologijų renginys. Bendrovė „John Deere“ yra vienas iš didžiausių parodos dalyvių, kurios ekspozicija būna sausakimša visą parodos laiką.

Užuot dalyvavusi parodoje, kompanija „John Deere“ teigia remsianti Hanoverio medicinos universitetą (Vokietija), skirdama 250 tūkst. eurų COVID-19 tyrimams, dar 50 tūkst. eurų žada skirti DLG jauniesiems žemės ūkio technologijų mokslininkams paremti.

Užsakyta jau 90 proc. teritorijos

Parodos organizatoriai DLG (Vokietijos žemės ūkio sąjunga) planuoja rengti kombinuotos koncepcijos renginį – be fizinės parodos lapkričio 14–20 dienomis, nuo gegužės startuos skaitmeninė parodos versija specialiai tam sukurtoje platformoje. Registracija į „Agritechnica digital“ baigėsi vasario 1 dieną.

DLG tikisi, kad renginyje dalyvaus daugiau kaip 2000 dalyvių, nes jau 90 proc. parodos teritorijos yra užsakyta.

„Užsiregistravusių dalyvių skaičius rodo parodos „Agritechnica“, kaip pasaulinės žemės ūkio mašinų gamintojų ir jų tiekėjų platformos, svarbą. Daugybė pirmaujančių žemės ūkio mašinų gamintojų šiuo metu planuoja savo pasirodymą lapkritį Hanoverio parodoje. Nuo šių metų gegužės visi dalyviai galės prisistatyti ir mūsų naujojoje internetinėje platformoje“, – teigia parodos projektų vadovė Frėja fon Četritz (Freya von Czettritz).

Pasak jos, organizatoriai bendradarbiauja su būsimos parodos dalyviais, siekdami sukurti ir suplanuoti kuo geresnes saugaus ir sėkmingo dalyvavimo sąlygas fiziniame renginyje.

Dalyvauti parodoje jau užsiregistravo „Claas“, AGCO, SDF, „Kubota“, „Amazone“, „Kuhn“, „Kverneland“, „Krone“, „Horsch“, „Lemken“, „Pöttinger“, „Grimme“ ir „Väderstad“.

DLG duomenimis, 2019 m. parodoje „Agritechnica“ dalyvavo per 2 800 įmonių, ją aplankė beveik 450 tūkst. žmonių, įskaitant maždaug 140 tūkst. lankytojų iš 127 šalių.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos