Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Gamintojai technikos ekologiškumui skiria vis daugiau dėmesio

Paryžius/Biržai, vasario 24 d. Prancūzijoje vykusioje parodoje „SIMA" įmonių grupė SDF pristatė naujus Deutz-Fahr traktorių modelius, kurie išmeta mažiau kenksmingų deginių. Be to, visi jie  gali būti varomi vien tik biodyzelinu. Pernai Italijos parodoje „EIMA" ši kompanija pristatė galingiausią „Deutz-Fahr" traktorių Deutz-Fahr TTV 7.260 su hidromechanine bepakope pavarų dėže ir aplinkos taršą mažinančia selektyvinio katalitinio redukavimo sistema SCR.

Įsigaliojus naujiems išmetamųjų deginių standartams dauguma gamintojų atnaujina gaminamą techniką, tačiau kuriami ir nauji dar pažangesni modeliai. Kompanija „Deutz-Fahr" šiam sezonui numatė daug naujovių, kai kurios iš jų pristatytos vakar pasibaigusioje parodoje SIMA.

Galingas, patogus dirbti ir patikimas - taip apibūdinamas naujasis Deutz-Fahr L 730. Tai galinga 220 AG mašina su 6 cl. varikliu, atitinkančiu Tier III deginių emisijos reikalavimus. Pasak gamintojų, šis modelis kartu su Deutz-Fahr L 710 orientuotas į stambius ir vidutinius ūkius bei paslaugas teikiančių įmonių poreikius.

Plečiamas ir vienos iš populiariausių Deutz-Fahr Agrotron TTV serijos modelių asortimentas. Siekiant dar labiau padidinti traktorių galios pasirinkimą, serija papildyta trimis (maksimalios 121, 130 ir 142 AG) modeliais: Agrotron TTV 410, Agrotron TTV 420 ir Agrotron TTV 430. Nuo šiol kompanija galės pasiūlyti Agrotron TTV serijos traktorius ir gyvulininkystės, ir specializuotiems augalininkystės ūkiams. Naujieji modeliai gali būti gaminami su 40 arba 50 km/val. greičiui pritaikyta transmisija.

Didinama ir specializuotų sodininkystės bei vynuogių auginimo ūkių traktorių pasiūla. Naujai serijai priskirta 14 modelių traktorių, kurie gali būti trijų (V, S ir F) skirtingų tarpvėžio pločių.

Pasak kompanijai „Deutz-Fahr" atstovaujančios bendrovės „Biržų žemtiekimas" generalinio direktoriaus Viktoro Rinkevičiaus, Deutz-Fahr traktorių išskirtinė savybė - galimybė važiuoti vien tik biodyzelinu. „Deja, kol kas alternatyvų kurą mūsų šalyje naudoti nepopuliaru. Alternatyvios energijos plėtros ir naudojimo neskatina valstybės politika", - apgailestauja įmonės vadovas.

Jis pažymėjo, kad pernai ypač išaugo teleskopinių krautuvų dDIECI paklausa, daugiau nei įprasta nupirkta gyvulininkystės ūkių įrangos, pašarų ruošimo mašinų. „Jau dabar matome, kad ir šiemet investicijos į gyvulininkystės ūkius nemažės. Turime nemažai užsakymų. Tai rodo, kad pieno ūkis atsigauna. Pieno gamintojai mato perspektyvas, todėl ir investuoja", - komentuoja V. Rinkevičius.

Viktoras Rinkevičius

Pasak Viktoro Rinkevičiaus, „Biržų žemtiekimas" šiemet didina technikos asortimentą

„Biržų žemtiekimas" šiemet pradeda prekiauti kanadietiškais skystojo mėšlo separatoriais, vedamos derybos ir dėl mobilių džiovyklų tiekimo. Viena iš didžiausių įmonės naujovių - nedideliems ūkiams skirti kombainai Deutz-Fahr 6040. „Ši javų pjovimo technika turėtų būti patraukli dėl savo kainos ir kokybės. Kompanija šiemet ypač didelį dėmesį skiria kombainų tobulinimui ir asortimento plėtimui. Naujas modelis tenkins nedidelių ūkių poreikius, o jo kaina tikrai nebus gąsdinanti", - sako „Biržų žemtiekimo" komercijos direktorius Darius Pekarskas.Kombainai Deutz-Fahr 6040 - nedidelių ūkių mašina

Kombaino Deutz-Fahr 6040 bunkerio talpa 6,4 t, pjaunamoji 4 m pločio, o variklio galia - 222 AG. Pasak D. Pekarsko, šių kombainų serijinė gamyba prasidės tik pavasarį, tačiau naujovę tikimasi pristatyti ir mūsų žemdirbiams prasidėjus šiųmetei javapjūtei.

MŪ inf.

Bioversija 2024 07 09 m7
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos