Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Technika
Vokiečių ir prancūzų technikos gamintojų sandoris

Alpenas. Artėjant didžiausiai žemės ūkio technikos ir įrangos parodai „Agritechnica 2019“, kuri vyks lapkričio 10–16 d. Hanoveryje, Vokietijos žemės ūkio technikos gamintojas „Lemken“ paskelbė apie komercinę partnerystę su Prancūzijos įmone „Sulky“.

Nuo šio lapkričio plūgus, kultivatorius ir kitą žemės dirbimo, sėjos bei pasėlių priežiūros techniką gaminanti šeimos įmonė „Lemken“, kurios metiniai pardavimai siekia 380 mln. eurų, išplės savo produktų asortimentą pagal jų dizainą sukurtais mėlynos spalvos „Sulky“ trąšų barstytuvais.

Produktų asortimentą sudarys trys serijos – Spica, Tauri ir Polaris, iš viso penki modeliai, kuriuos „Lemken“ mažmeninės prekybos partneriai platins Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Beneliukso šalyse, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Lenkijoje.

Bioversija 22 08 31

Priklausomai nuo modelio, trąšų barstytuvų talpa siekia nuo 900 iki 4 000 l. Gamintojas siūlo daugybę valdymo galimybių, tarp jų ir valdymą ISOBUS terminalu, o patogios nustatymų parinktys garantuoja, kad trąšos bus naudojamos tiksliai ir taupiai.

Abi įmonės yra šeimos verslas, todėl jas sieja tos pačios vertybės ir tikslai. Siekdamos patenkinti šiuolaikinių ūkininkų poreikius, abi įmonės didelį dėmesį skiria novatoriškų technologijų plėtrai.

„Mes labai džiaugiamės tokiu bendradarbiavimu ir esame įsitikinę, kad tai leis mums dar geriau patenkinti klientų poreikius. Optimaliai suderinti procesai – nuo ražienų įdirbimo iki tręšimo – ir ūkininkams suteiks aiškios ekonominės žemės ūkio naudos“, – komentavo įmonės „Lemken“ savininkė Nikola Lemken (Nicola Lemken).

Ši partnerystė „Lemken“ leis reikšmingai padidinti savo rinkos dalį, o „Sulky“ – maksimaliai išnaudoti gamybinius pajėgumus, abiem įmonėms išliekant nepriklausomomis.

Vokietijos įmonė „Lemken“ įkurta kaip kalvio dirbtuvė 1780 m. Jos pagrindinė būstinė yra Alpene. Taip pat įmonė turi gamyklas Harene (Vokietija) ir Nagpure (Indija). Iš viso įmonėje dirba daugiau kaip 1 600 darbuotojų.

Žemės dirbimo, sėjos ir tręšimo mašinas gaminanti Prancūzijos bendrovė „Sulky“ įkurta 1936 m. Tris gamyklas Prancūzijoje turinčioje įmonėje šiuo metu dirba 250 darbuotojų.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija