Basf A1 01 02 24 Basf 01 02 24 m1
Technika
Čekų traktorių gamintojas veržiasi į Indijos rinką

Brno. Čekijos traktorių gamybos įmonė „Zetor“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „VST Tillers Tractors Ltd“ dėl naujų traktorių, skirtų Indijos rinkai, sukūrimo.

Tikima, kad ši sutartis čekų gamintojui padės diversifikuoti veiklą ir patekti į naujas rinkas, pavyzdžiui, Azijos bei Afrikos šalis. Pasinaudojant ilgamete abiejų įmonių traktorių kūrimo patirtimi, bus stengiami sukurti didesnio kaip 36 AG galingumo traktorius, kurių gamyba būtų vykdoma Indijoje.

Indija – viena didžiausių pasaulio rinkų, joje kasmet parduodama 688 tūkst. traktorių. Šioje šalyje „Zetor“ traktoriai turi istoriškai gerą reputaciją. Nuo 1960 iki 1980 m. į Indiją buvo eksportuota ne viena dešimtis tūkstančių „Zetor“ traktorių, vėliau šie traktoriai buvo gaminami pagal HMT kompanijos licenciją. Nuo 2014 m. čekų gamintojui atstovauja antrinė įmonė „Zetor India“, atsakinga už prekės ženklo pozicijų stiprinimą.

Bioversija m7 2024 02 22

„Ieškojome stipraus vietinio partnerio, gerai išmanančio Indijos rinką, tad labai džiaugiamės, kad sutarėme dėl bendradarbiavimo su „VST Tillers Tractors “. Tai – pirmaujanti traktorių iki 30 AG ir žemės ūkio kultivatorių gamybos Indijoje kompanija, užimanti 45 proc. kompaktiškos klasės traktorių rinkos. Tikimės, kad šis bendradarbiavimas padės atkurti „Zetor“ pozicijas Indijos rinkoje“, – sako Martinas Blaškovičius (Martin Blaškovič), „Zetor Tractors “direktorių valdybos pirmininkas.

Indijos įmonė, įsikūrusi Hosūre, Tamilnado valstijoje, traktorius gamina nuo 1967 metų, o platina per 250 atstovų tinklą. Savo mašinas VST taip pat eksportuoja į Afriką, Rusiją ir Mianmarą.

„Nuo pat veiklos pradžios mūsų tikslas buvo surasti ir pasiūlyti Indijos ūkininkams geriausias technologijas. Šis susitarimas padės tai padaryti ir didesnės galios segmente“, – priduria Veloras K. Surendra (Vellore K. Surendra), „VST Tillers Tractors Ltd.“ pirmininkas.

Čekiški traktoriai nuo 2017 m. taip pat pradėti eksportuoti į Rusiją. Šiemet pasirašytas naujas kelių šimtų traktorių pristatymo į šią šalį projektas.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokių priemonių imatės dėl užmirkusių žieminių pasėlių?
  Visos apklausos