Basf A1 27 02 24 Basf 27 02 24 m1
Technika
Austrų technikos įmonė stato trečią gamyklą šalyje

Viena. Nepaisant COVID-19 sukeltos krizės, žolinių pašarų ruošimo ir žemės dirbimo bei sėjos technikos gamintoja „Pöttinger“ laikosi plėtros planų ir pradeda trečios gamyklos statybas Austrijoje. Į naują gamyklą numatyta investuoti 25 mln. eurų.

Nauja 6 300 kv. m ploto gamykla 17 ha teritorijoje statoma Sankt Georgene, vos 5 km atstumu nuo pagrindinės įmonės būstinės ir gamyklos Grieskircheno mieste. Gamyklą planuojama pastatyti ir įrengti iki 2021 m. vasaros, joje bus surenkami Impress ritinių presai ir 4 rotorių Top grėbliai.

Spaudos pranešime rašoma, kad plėtrą paskatino gerokai padidėję austriškų pašarų ruošimo mašinų pardavimo kiekiai ir ypač išaugusi didesnių žemės ūkio mašinų paklausa, kurios patenkinti kompanija negali paprasčiausiai dėl vietos trūkumo centrinėje gamykloje – joje ir gaminamos žolinių pašarų ruošimo mašinos.

Bioversija m7 2024 02 22

Be gimtosios Austrijos, kompanijos „Pöttinger“ gamyklos veikia ir Vokietijoje bei Čekijoje. Pirmojoje šalyje koncentruojamasi į sėjamųjų, antrojoje – į žemės dirbimo mašinų gamybą. Iš viso įmonėje dirba beveik 2 000 darbuotojų.

Jau daugiau kaip 150 metų žemės ūkio techniką gaminančią kompaniją šiuo metu valdo ketvirtos kartos Piotingerių šeimos atstovai.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokių priemonių imatės dėl užmirkusių žieminių pasėlių?
  Visos apklausos