Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Teisę atstovauti „Laumetriui“ įgijo „Dotnuva Baltic“

Kėdainių r. Bendrovė „Dotnuva Baltic“ su lietuviškos žemės ūkio technikos gamintoja „Laumetris“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

„Nusprendėme papildyti asortimentą „Laumetrio“ gaminiais, kad galėtume klientams suteikti papildomą galimybę rinktis vietos gamintoją, kuris dažnai turi daugiau privalumų nei užsienio tiekėjai dėl greitesnių pristatymo terminų. Be to, žemdirbiai darosi vis jautresni kainai ir reiklesni technikos kokybei, o tai „Laumetris“ gali pasiūlyti “, – sako „Dotnuva Baltic“ vykdantysis direktorius Dangis Valaitis.

Iš pradžių įmonė didžiausią dėmesį skirs „Laumetrio“ transporto technikai: įvairios paskirties puspriekabėms, srutų laistymo mašinoms, vandenvežėms, mėšlo kratytuvams.

Bioversija 2024 07 09 m7

Vėliau Lietuvos ir Estijos (atstovavimo teisę įgijo ir šioje šalyje) klientams pasiūlys ir kitų lietuviškų mašinų: naujai kuriamų ir bandomų juostinės sėjos agregatų, srutų laistymo ir tokių nišinių augalų, kaip kanapių pluošto ar žiedų ir lapelių, nuėmimo įrangos.

Į „Dotnuva Baltic“ rankas taip pat pereina popardaviminė technikos priežiūra.

Nuotraukoje iš kairės: „Laumetrio“ eksporto vadovas Taurius Putna ir direktorius Jonas Putna, „Dotnuva Baltic“ vykdantysis direktorius Dangis Valaitis, pardavimų vadovas Dangirius Belopetravičius, produktų vadybininkai Algimantas Gyvis ir dr. Romualdas Mankevičius

Prekybą ir produktų populiarinimą atidavusi į „Dotnuva Baltic“ rankas įmonė „Laumetris“ galės daugiau pastangų nukreipti į gamybos ir naujų produktų plėtrą.

„Baltijos šalys yra artimiausia ir geriausiai mums pažįstama rinka. Lietuvoje parduodama pusė mūsų pagamintų mašinų, o Latvijoje ir Estijoje turime dar neišnaudotą potencialą“, – sakė J. Putna.

Parengta bendradarbiaujant su UAB „Dotnuva Baltic

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos