Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Spaudos centras
Vėl keičiasi „Achemos grupės“ vadovas

Vilnius. Vieno didžiausių šalyje koncerno „Achemos grupė“ generalinio  direktoriaus poste kelis mėnesius dirbusį Kastytį Braziulį keičia Nerius Jasinavičius. 

Pasak grupės, valdyba atšaukė K. Baziulį ir nuo gruodžio 1 dienos paskyrė N. Jasinavičių, kuris nuo 2018 metų dirbo koncerno valdyboje.

Koncernas nenurodė vadovybės pasikeitimo priežasčių. 

Bioversija 2024 04 26 m7

N. Jasinavičius studijavo buhalterinę apskaitą ir auditą bei verslo administravimą. Socialiniame tinkle linkedin.com N. Jasinavičius nurodo dirbęs bendrovėse „Alna“, „Bennet distributors“, tuometiniame „Hermis Bank“. 

Registrų centro duomenimis, 47-erių N. Jasinavičius pirmininkauja bendrovių „Achempak“, „Transachema“, finansų maklerio įmonės „Kapitalo srautai“, draudimo brokerių bendrovės „Draudimo brokerių aljansas“ valdyboms. 

Naujasis koncerno vadovas yra veiklos procesų tobulinimo konsultacinės įmonės „TOC sprendimai“ steigėjas ir partneris – bendrovė teigia, kad N. Jasinavičius yra sertifikuotas TOC ir LEAN ekspertas, per 20 metų įgavęs patirties finansų, gamybos, paslaugų bei kitose.

K. Braziulis birželio pabaigoje „Achemos grupės“ vadovo poste pakeitė mažiau nei metus vadovavusį Giedrių Jakubauską – šis taip pat buvo atšauktas iš pareigų, o priežasčių grupė nenurodė. 

Nuo 2011 metų, kai mirė buvęs pagrindinis „Achemos grupės“ akcininkas ir vadovas Bronislovas Lubys, N. Jasinavičius yra jau vienuoliktas koncerno generalinis direktorius. 

„Achemos grupei“ ilgesnį ar trumpesnį laiką yra vadovavę Arūnas Laurinavičius, Valdemaras Vareika, Romualdas Žadeika, Rimvydas Vaštakas, Kasparas Jurgelionis, Linas Sabaliauskas, Audrius Bendaravičius, Mindaugas Deksnys. 

Dėl kai kurių iš jų paskyrimo buvo ginčijamasi teismuose, o K. Jurgelionis laikinuoju „Achemos grupės“ vadovu 2015-ųjų birželį išbuvo vos kelias valandas.

„Achemos grupė“ valdo bendroves Lietuvoje ir užsienyje – Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse. 

BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokio senumo traktorių turite ūkyje?
  Visos apklausos