Basf A1 2024 05 28 Basf m1 2024 05 28
Spaudos centras
Veiklą pradėjo Žemės ūkio duomenų centras
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Vilnius. Reorganizavus tris valstybės įmones ir konsolidavus jų veiklą, darbą pradėjo Žemės ūkio duomenų centras.

Nuo sausio 3 d. veiklą pradėjusiam centrui pereina visos Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro, Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centro „GIS-Centras“ ir Valstybės žemės fondo teisės ir pareigos.

Žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko teigimu, sujungus tris įmones, operatyviau bus valdoma turima informacija ir duomenys, optimaliau naudojami žmogiškieji, materialiniai ir infrastruktūriniai ištekliai, efektyviau tvarkomi  registrai bei informacinės sistemos.

Bioversija 2024 04 26 m7

Valstybės įmonei Žemės ūkio duomenų centrui laikinai vadovaus Redvita Četkauskienė. Teigiama, kad į naująjį centrą dirbti perėjo ir dauguma reorganizuotų trijų įmonių darbuotojų.

Naujoje centro valdyboje dirba trys nepriklausomi nariai – Nerijus Adomaitis, Dangirutis Janušas ir Paulius Martinkus, bei du valstybės atstovai – Aplinkos ministerijos Strateginio ir finansų valdymo skyriaus patarėjas Ričardas Bagdonavičius ir Žemės ūkio ministerijos Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento vyriausioji patarėja Kristina Indriošienė. 

Parengta: pagal ŽŪM, BNS inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos