Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 11 01
Spaudos centras
V. Kaubrė urėdijai pradės vadovauti ketvirtadienį

Vilnius. Valstybinių miškų urėdijos (VMU) vadovo konkursą laimėjęs laikinasis jos vadovas, buvęs Panevėžio urėdas Valdas Kaubrė pareigas turėtų pradėti eiti ketvirtadienį, sako aplinkos ministras. Kęstutis Mažeika sako jau priėmęs sprendimą skirti V. Kaubrę urėdijos generaliniu direktoriumi, o įsakymas bus pasirašytas netrukus.  

„Tikrai neturiu pagrindo jo neskirti: tiek oficialūs, tiek neoficialūs anoniminiai skundai buvo išnagrinėti. Todėl galbūt ir užtruko tiek laiko. Įvertinus tiek komisijos (atrankos – BNS) darbą, tiek Bendrųjų kompetencijos centro išvadas, nebuvo jokių argumentų atšaukti jo iš pareigų“, – žurnalistams Seime antradienį teigė K. Mažeika.

„Sprendimas jau yra priimtas, vyksta procedūros. Greičiausiai (bus paskirtas – BNS) poryt“, – pridūrė jis.

Bioversija 22 08 31

Ministras atmetė konservatorių kritiką, kad jo sprendimą lėmė bendros medžioklės su V. Kaubre. Anot ministro, kartu jie medžiojo vienintelį kartą – pernai gruodžio 1-ąją, medžioklėje dalyvavo ir konservatorių atstovai, kiti politikai.

„Buvau vienoje medžioklėje, kurioje jis buvo pakviestas kartu, buvo ir kiti Seimo nariai, taip pat ir kolegos konservatoriai. Tai, galima sakyti, jis visų mūsų bendras partneris“, – teigė K. Mažeika.

V. Kaubrė VMU vadovo konkursą laimėjo spalio pradžioje. 

2018 metų gegužę V. Kaubrė pradėjo dirbti VMU direktoriaus pavaduotoju medienos ruošai ir prekybai, jis yra dirbęs Panevėžio miškų urėdu, privačiose tarptautinėse miškotvarkos organizacijose „Stora Enso Miškas“ ir „Domše Miškas“. V. Kaubrė dalyvavo urėdijų reformos koordinavimo darbo grupėje. 

Naujo urėdijos vadovo buvo ieškoma po to, kai rugpjūčio 1-ąją iš posto pasitraukė Marius Pulkauninkas. Jis teigė pasitraukęs, nes nejautė politinio palaikymo.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija