Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Spaudos centras
Ūkininkai ­kviečiami tiesiogiai dalyvauti viešuosiuose pirkimuose

Vilnius. VšĮ Centrinė perkančioji organizacija (CPO LT) kviečia tiekėjus iki spalio 19 d. teikti pasiūlymus maisto produktų pirkimui, kurį įvykdyti organizaciją įgaliojo VšĮ Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė (RVPL).

CPO LT paskelbė maisto produktų pirkimą pagal RVPL pateiktą techninę specifikaciją. Prekių asortimentas labai platus: mėsos gaminiai (vištiena, kalakutiena, jautiena, kiauliena), pieno produktai, daržovės, vaisiai, bakalėjos gaminiai, grūdiniai produktai ir kt. Viso 320 pavadinimų prekių.

„Sakoma, kad sveikiausias maistas yra tas, kuris užaugintas šalia mūsų, tad šis pirkimas yra ne tik puiki galimybė smulkiesiems ir vidutiniams ūkininkams realizuoti savo produkciją, bet ir proga būsimiesiems vartotojams gauti kokybišką, sveiką ir saugų maistą“, – teigia žemės ūkio ministras Andrius Palionis.

Bioversija 22 02 02

Pirkimas yra suskaidytas į atskiras 36 pirkimo dalis, siekiant, kad ne tik stambūs, bet ir smulkesnieji tiekėjai, ūkininkai galėtų teikti savo pasiūlymus ir lygiaverčiai varžytis dėl laimėjimo kiekvienoje prekių dalyje. Sutartys bus sudarytos  1 mln. 883 tūkst. 679 eurų sumai.

Anot CPO LT direktoriaus Dariaus Vedricko, tai yra unikali galimybė šalies ūkininkams tiesiogiai, be tarpininkų dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. RVPL yra ypač suinteresuota, kad ligonius pasiektų kokybiška, Lietuvoje išauginta ir pagaminta produkcija.

CPO LT pirkimą vykdė dalimis, kad kuo daugiau verslo subjektų galėtų juose dalyvauti.  Atkreiptinas dėmesys, kad perkami kiekiai yra „įkandami“ net ir smulkiems ūkininkams. Tapę tiekėjais, jie turės ilgalaikes sutartis savo produkcijos pardavimui, nes maisto produktai yra perkami 36 mėnesiams (3 metams).

CPO LT inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ką manote apie rengiamą interpeliaciją žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui?
Visos apklausos