Basf 23 01 02 Basf 2023 01 02 m1 +Rovaltra 2023 02 02
Spaudos centras
Teismas atmetė NMA vadovo kaltinimus mobingu

Vilnius. Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) vadovo Aleksandro Muzikevičiaus skundą dėl mobingo.

Žemės ūkio ministerija praneša, kad A. Muzikevičius, skundą teismui pateikęs 2022 m. rugsėjo mėnesį, prašė nutraukti ministro K. Navicko psichologinio smurto veiksmus ir priteisti iš jo bei valstybės, atstovaujamos Žemės ūkio ministerijos, neturtinę žalą ir bylinėjimosi išlaidas. Taip pat jis pateikė ir antrą skundą, kuriame prašė panaikinti ministro įsakymą dėl tarnybinės nuobaudos (pastabos) skyrimo bei priteisti neturtinės žalos atlyginimą.

Teismas, išnagrinėjęs kaltinimus, nusprendė, kad tiesioginio vadovo reikalavimai tinkamai laiku ir kokybiškai atlikti pavestas užduotis, teisėta konstruktyvi darbdavio kritika, pagarbus pastabų išsakymas nėra laikomi psichologiniu smurtu, nes tai yra darbo proceso dalis ir šiais veiksmais siekiama darbo kokybės. Ministro sprendimai buvo priimti vykdant jo tiesiogines funkcijas.

Bioversija 23 01 16

Kaip rašoma pranešime, teismas konstatavo, kad byloje pateiktos aplinkybės akivaizdžiai parodo NMA vadovo nesąžiningą  elgesį.

Teismas, išnagrinėjęs bylą, nutarė A. Muzikevičiaus skundą atmesti ir priteisė iš bylinėjimosi išlaidas.

Pernai K. Navickas sudarė komisiją, kuri turėjo ištirti galimą A. Muzikevičiaus nusižengimą vietos veiklos grupių tinklui (VVGT) skundžiantis dėl NMA vėlavimų derinti vietos projektus, be to, ministerija prašė etikos sargų ištirti, ar A.  Muzikevičius nesupainiojo interesų, kai tiek jam, tiek NMA atstovavo tas pats advokatas.

A. Muzikevičius NMA vadovauja nuo 2019-ųjų spalio.

Parengta: pagal ŽŪM, BNS inf.
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kaip jūsų ūkį paveikė 2022-ųjų infliacija?
Visos apklausos