Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Spaudos centras
„Syngenta“ suburia biologines įmones į vieną
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Bazelis. Kompanija „Syngenta“ pranešė, kad visą savo biologinių produktų verslą perkelia į „Syngenta Biologicals“, kurią reprezentuos atitinkamas prekių ženklas.

„Syngenta Biologicals“ veikla bus grindžiama kompanijos „Syngenta“ pasauliniu žinomumu, pasiekiamumu ir inovacijomis bei „Valagro“ patentuota technologijų platforma ir specialistų komanda.

„Syngenta Group“ dar 2020 m. įsigijo italų pirmaujančią novatoriškų biologinių produktų gamintoją „Valagro“ (su 700 darbuotojų, 13 dukterinių įmonių ir 8 gamybos vietomis pasaulyje), kuri tapo „Syngenta Crop Protection“ dalimi. Po šios investicijos „Syngenta Crop Protection“ tapo pasauline bendrove, galinčia formuoti sparčiai augančią biologinių medžiagų rinką, o „Valagro“ ir toliau buvo pozicionuojama kaip nepriklausomas prekių ženklas.

Bioversija 2024 04 26 m7

Dabar biostimuliatorių ir specialių maistinių medžiagų pradininkė „Valagro“ visiškai susilieja su „Syngenta“  biologinių produktų verslu, o „Syngenta Biologicals“ įgyja daugiau galimybių augti pasaulinėje biologinių produktų ir technologijų rinkoje.

„Prekių ženklo „Syngenta Biologicals“ sukūrimas žymi naują mūsų verslo raidos etapą, suteikia mums bendrą tapatybę ir įteisina vieningą komandos požiūrį į rinką“, – pranešime spaudai cituojamas „Syngenta Biologicals“ vadovas Corey’us Huck’as (Korėjus Hukas).

Šis susijungimas leis teikti ūkininkams daugiau vienas kitą papildančių produktų ir technologijų.

„Syngenta Biologicals“ turi šešias gamybos vietas pasaulyje ir daugiau nei 1100 darbuotojų. Jos veikla apima biologinius tyrimus ir biologinių produktų gamybą, įskaitant augalų lapų, sėklų apdorojimą, trąšų derinius ir kt.

***
„Syngenta Crop Protection“ – žemės ūkio inovacijų lyderė, siūlanti pažangias technologijas, pasėlių apsaugos ir skaitmeninius sprendimus žemės ūkiui. Kompanijoje dirba 17 900 darbuotojų daugiau nei 90 šalių.

„Syngenta Crop Protection“ yra dalis „Syngenta Group“, kuriai taip pat priklauso „Syngenta Seeds“, „Adama“, „Syngenta Group China“.

Parengta: pagal „Syngenta“ pranešimą
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kokio senumo traktorių turite ūkyje?
Visos apklausos