BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Spaudos centras
Skirtingų gamintojų mašinų duomenų perdavimas

Šiuolaikiniai ūkininkai, siekiantys sėkmingai valdyti savo ūkį ir atitikti duomenų tvarkymo reikalavimus, turi surinkti nemažai duomenų. Įsigaliojus ISOXML standartui, nuo šiol „John Deere“ operacijų centrui įmanoma perduoti duomenis tiesiai iš laukuose dirbančių populiariausių gamintojų mašinų ekranų. Tokiu būdu „John Deere“ gali padėti klientams, dirbantiems su skirtingų gamintojų žemės ūkio technika.

Įprastai ūkyje dirbančiose mašinose registruojami tokie duomenys kaip lauko ribos, naudojamų medžiagų normos, pasėlių derlius ir kita ūkininkams naudinga informacija, padedanti dirbti kur kas našiau, ekonomiškiau ir tvariau. Tačiau skirtingų gamintojų technikos vienetus valdantiems klientams dažnai nepavyksta tokių duomenų sėkmingai perduoti ir apjungti, panaudojant kuo mažiau programinės įrangos sprendimų.

Tuo tarpu „John Deere“ operacijų centras ūkininkams ir rangovams suteikia galimybę keistis skirtingais duomenų formatais ir siūlo kelis būdus, kaip galima perduoti iš mašinos gautus duomenis operacijų centrui:

Bioversija 2024 04 26 m7
 • „John Deere“ mašinos yra tiesiogiai, belaidžiu būdu jungiamos prie operacijų centro naudojant JDLink Connect™ funkciją, netaikant jokių papildomų mokesčių. Priklausomai nuo programos, duomenis galima peržiūrėti beveik realiuoju laiku ir tuo pat metu įvertinti darbo rezultatus. Duomenis taip pat galima perkelti naudojant USB atmintinę.
 • ISOXML formatu mašinos ekrane pateikiami lauko duomenys gali būti perduodami operacijų centrui nuo rugpjūčio mėn. pradžios, tačiau norint keistis duomenimis, reikia naudoti USB atmintinę. Taip pat galima įtraukti ir istorinius duomenis, kurie yra saugomi, pavyzdžiui, kompiuteryje.
 • Nuosavybės teise turimi duomenys iš kitų mašinų ekranų operacijų centrui gali būti siunčiami naudojant USB jungtį. Be to, duomenimis galima keistis išmaniuoju telefonu, naudojant jam pritaikytą USB atmintinę. Duomenis iš telefono operacijų centrui galima perduoti per „John Deere“ „MyTransferTM“ programėlę.
 • Taip pat galima tvarkyti lauko darbų duomenis rankiniu būdu. Tai yra naudinga, pavyzdžiui, renkant informaciją iš mašinų, kuriose nėra duomenų tvarkymo funkcijos, arba vairuotojui užmiršus paleisti dokumentavimą. Tokiu atveju visus duomenis galima suvesti į išmaniajame telefone esančią „MyOperations™“ programėlę. Programėlėje šiuo metu rankiniu būdu galima tvarkyti duomenis, susijusius su dirvos ruošimu, sėjimu eilėmis ir tokiais pasėlių priežiūros darbais kaip tręšimas ir purškimas, o kiek vėliau bus galima tvarkyti ir derliaus nuėmimo duomenis.

Be sezoninių mašinų duomenų tvarkymo, operacijų centro naudotojas gaus prieigą prie išsamaus skaitmeninio lauko žurnalo. Ūkininkai kompiuterio naršyklėje arba išmaniajame telefone gali peržiūrėti ir tvarkyti visus duomenis, gautus iš bet kurios vietos.

Prieiga prie „John Deere“ operacijų centro ir jo „MyOperations™“ programėlės išmaniesiems telefonams yra visiškai nemokama. Be to, ūkininkai ir rangovai neturi mokėti jokių mokesčių už duomenų, gautų iš įvairių šaltinių, mainus. „John Deere“ įgalioti atstovai gali suteikti daugiau informacijos apie tarpusavyje suderinamus ekranus, įvairius duomenų formatus ir galimus duomenų perdavimo būdus.

„DOJUS agro“ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos