Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Spaudos centras
Plečiamas čekiškos žemės ūkio technikos asortimentas

Žemės ūkio technikos prekybos bendrovė „East West Agro" (EWA) pradeda bendradarbiauti su nauju tiekėju - Čekijos gamintoja „Bednar FMT". Išplėtusi savo asortimentą čekiška technika bendrovė didiesiems Lietuvos ūkiams nuo šiol gali pasiūlyti visą žemės dirbimo ir sėjos įrangą.

Jau įvykdytas ir pirmasis EWA užsakymas: Lietuvos ūkininko įsigytą sėjos mašiną „OMEGA 6000 OOL" čekai įamžino simboliškai - pagaminę ją būtent vasario 16 dieną, kai Lietuva minėjo Valstybės atkūrimo šimtmetį,  gamintojai suteikė išskirtinę identifikacinę mašinos lentelę, kurią pažymėjo simboliais „100LT".

„Partnerystė su „Bednar FMT" reikšmingai išplečia mūsų siūlomos technikos pasiūlą. Lietuvoje ūkiai stambėja, didėja ūkiuose naudojamų traktorių galingumas, todėl auga poreikis ir didelio darbinio pločio padargams. Išplėtę savo produktų asortimentą nuo šiol galime patenkinti  net ir didžiausių šalies ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių pageidavimus ir pasiūlyti visus reikiamus žemės dirbimo bei sėjos padargus. Tai yra žingsnis, prisidėsiantis prie tolimesnio EWA augimo, o „Bednar FMT" šis bendradarbiavimas padės įsitvirtinti itin konkurencingoje Lietuvos rinkoje", - sako Gediminas Kvietkauskas, EWA generalinis direktorius.

Bioversija 22 02 02

Kompanija „Bednar FMT" specializuojasi žemės dirbimo, sėjos, tręšimo ir augalinės masės smulkinimo mašinų gamyboje. Glaudžius ryšius su agronomais ir ūkių savininkais palaikanti Čekijos kompanija yra laikoma vienu inovatyviausių itin našios agrotechnikos gamintojų. „Bednar FMT" savo produkciją eksportuoja į daugiau kaip 30 šalių Europoje, Azijoje, Australijoje, Šiaurės Amerikoje ir Afrikoje.

„Lietuvos žemės ūkio rinkoje matome daug potencialo, todėl pastaruosius dvejus metus gana aktyviai ieškojome naujo patikimo partnerio, kuris galėtų sėkmingai atstovauti ir mūsų gaminamai technikai. Tikime, kad bendradarbiavimas su EWA bus visapusiškai naudingas tiek mūsų bendrovėms, tiek šalies ūkininkams, kurie, siekdami didesnio veiklos našumo, ieško geriausių sprendimų savo ūkiams", - sako Jan Bednar, bendrovės „Bednar FMT" prekinio ženklo vadovas.

Lietuviško kapitalo akcinė bendrovė EWA šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos prekybos įmonių Lietuvoje. Šio sektoriaus bendrovių TOP 3-uke savo pozicijas sėkmingai įtvirtinusi EWA atstovauja tokiems visame pasaulyje pripažintiems žemės ūkio technikos gamintojams kaip „Massey Ferguson", „Laverda", „Fella" ir kitiems. Šiuo metu EWA Lietuvoje aptarnauja daugiau kaip 6 tūkst. ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių, turi tris regioninius prekybos ir aptarnavimo centrus - Kaune, Šiauliuose ir Kupiškyje. Bendrovėje iš viso dirba daugiau kaip 70 darbuotojų.

EWA inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos