Basf A1 2024 05 28 Basf m1 2024 05 28
Spaudos centras
„Pienas LT“ norėtų įsigyti bankrutuojančią pieninę
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Vilnius. Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“ norėtų įsigyti bankrutuojančią bendrovės „Marijampolės pieno konservai“ valdomą Lukšių pieninę, patvirtino kooperatyvo valdybos pirmininkas Tomas Raudonius. Vis dėlto konkrečių pokalbių dėl įsigijimo dar nebuvo.

Lukšių pieninės nemokumo administratorius, bendrovės „Valnetas“ vadovas Gintaras Adomonis taip pat tikino, kad apie įmonės pardavimo reikalus kalbėti dar anksti. 

„Teiginys, kad ketintume įsigyti Lukšių pieninę atitinka tikrovę. Tačiau dėl to, ar šiandien nueita toliau, dar nieko negalime pasakyti šiuo klausimu“, – BNS teigė T. Raudonius. 

Bioversija 2024 04 26 m7

„Negalime prognozuoti, nes buvo tam tikras netikėtumas, kad tai įvyko (Lukšių pieninės neteisminis bankrotas – BNS). Viskas šviežia ir sunku dabar ką nors pasakyti. Konkrečių pokalbių dar kaip ir neįvyko“, – sakė jis, paklaustas, kada galėtų paaiškėti daugiau detalių apie Lukšių pieninės įsigijimą. 

„Kas ką kalba, neatsakinėju. Visų pirma, tai ankstyvas periodas tokiems dalykams, o kas bus toliau, bus matyti“, – BNS sakė G. Adomonis. 

Anot jo, šiuo metu Lukšių pieninėje vyksta gamyba, o jos stabdyti kol kas neplanuojama.  

Apie Lukšių pieninės bankrotą paskelbta praėjusią savaitę.

Parengta: pagal BNS inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos