Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 A1 Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 m1
Spaudos centras
Pasikeitė „Achemos grupės“ įmonių vadovai

Vilnius. Koncerno „Achemos grupė“ generaline direktore paskirta koncerno finansų direktorė Irmantė Kimienė, pranešė bendrovė. 

Dar gegužės pabaigoje „Achemos grupė“ paskelbė, kad jai laikinai vadovaus I. Kimienė. 

„Achemos grupė“ nurodė, kad iki gegužės pabaigos jai vadovavęs Nerius Jasinavičius dirbo laikinai. Nuo 2018 metų koncerno valdyboje dirbęs N. Jasinavičius vadovu buvo paskirtas nuo 2020-ųjų gruodžio 1 dienos, tačiau tuomet nebuvo nurodyta, kad jis dirbs tik laikinai.

Bioversija 2024 04 15 m7

I. Kimienė taip pat yra grupės bendrovių „Achema“, „Iremas“, „Draudimo brokerių aljansas“, „Kapitalo srautai“, „Achempak“, „Transachema“, Krovinių terminalo, Centrinio Klaipėdos terminalo ir „Klaipėdos laivų remonto“ valdybų narė.

Nuo 2011 metų, kai mirė buvęs pagrindinis „Achemos grupės“ akcininkas ir vadovas Bronislovas Lubys, I. Kimienė bus jau dvylikta koncerno vadovė. 

„Achemos grupei“ ilgesnį ar trumpesnį laiką yra vadovavę Arūnas Laurinavičius, Valdemaras Vareika, Romualdas Žadeika, Rimvydas Vaštakas, Kasparas Jurgelionis, Linas Sabaliauskas, Audrius Bendaravičius, Mindaugas Deksnys, Giedrius Jakubauskas ir Kastytis Braziulis.

Dėl kai kurių iš jų paskyrimo buvo ginčijamasi teismuose, o K. Jurgelionis laikinuoju „Achemos grupės“ vadovu 2015-ųjų birželį išbuvo vos kelias valandas.

Koncerno „Achemos grupė“ valdomai trąšų prekybos ir agroverslo grupei „Agrochema“ nuo pirmadienio laikinai vadovauja finansų direktorė Audronė Kuskytė, pranešė „Agrochema“. 

Nuo 2020 metų įmonėje A. Kuskytė pakeitė nuo pernai liepos bendrovei vadovavusį Mindaugą Liaukonį. Anksčiau ji dirbo tarptautinėje kompanijoje „IMI Hydronic Engineering“.

Gegužės pabaigoje „Achemos grupė“ paskelbė, kad jai laikinai vadovaus koncerno finansų direktorė Irmantė Kimienė, o nuo rugpjūčio 16 dienos – M. Liaukonis. Tačiau praėjusį penktadienį grupė pranešė, kad I. Kimienė paskirta generaline direktore. 

„Achemos grupė“ valdo bendroves Lietuvoje ir užsienyje – Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
  Visos apklausos