Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Spaudos centras
Pareiškėjus žinios apie išduotus patvirtinamuosius dokumentus pasieks ir elektroniniu paštu

Sertifikavimo įstaiga savo pareiškėjams yra sudariusi galimybę naujienas ir dokumentus gauti elektroniniu paštu. Tai žymiai paspartina ir supaprastina tarpusavio komunikaciją. Norint pasinaudoti šia galimybe tereikia pateikti įstaigai savo rašytinį sutikimą – dalis pareiškėjų tai ir yra padarę.

Nuo šiol VšĮ „Ekoagros“ pareiškėjams elektroniniu paštu siųs ne tik informacinius laiškus, naujienas, sąskaitas ir kt., bet ir skenuotus patvirtinamuosius dokumentus, sertifikatus. Žinoma, kaip ir iki šiol, šių dokumentų originalai bus išsiunčiami pareiškėjams ir asmeniškai įprastu paštu.

„Taip nusprendėme mūsų pareiškėjų patogumui. Dabar pareiškėjas elektroniniu paštu gaus visą sertifikavimo dokumentų paketą, – sako Virginija Lukšienė, VšĮ „Ekoagros“ direktorė. – Kviečiame ir kitus mūsų pareiškėjus, kurie dar nėra to padarę, pateikti mums savo sutikimus susirašinėti elektroniniu paštu ir pasinaudoti galimybe su sertifikavimo įstaigos darbuotojais bendrauti šiuolaikiškiau ir greičiau.“

Bioversija 22 02 02

Sutikimo formą, kuri yra vienoda tiek sertifikuojantiems ekologinę gamybą, tiek nacionalinės kokybės produktus, galima rasti įstaigos interneto svetainės skyrelyje „Teisės aktai ir formos“ (forma F-135 „Pareiškėjo sutikimas elektroniniu paštu gauti naujienas ir sertifikavimo dokumentus (įskaitant PVM sąskaitas-faktūras“).

„Pastebėjome, kad įprasto pašto siuntos keliauja ilgai, darbymečiu ne visada sėkmingai pasiekia adresatus, o žinia apie išduotą patvirtinamąjį dokumentą auginantiems ar gaminantiems produktus yra pati laukiamiausia. Tai labai pagreitina procesą net ir tuo atveju, kai yra siunčiama informacija apie dar reikalingus korekcinius veiksmus – jei patikrų metų nustatoma trūkumų ar pažeidimų. Dažnai koregavimo veiksmai lengvai išsprendžiami, tačiau tai užtrunka vien dėl to, kad informacija ilgai keliauja iki adresato. Šiais laikais el. paštą daugelis turi mobiliajame telefone, todėl žinia apie trūkumus pasiekia net ir dirbant laukuose. O atsakymui paruošti kartais užtenka dviejų minučių – padaryti trūkstamo dokumento nuotrauką ir ją atsiųsti atgal į sertifikavimo įstaigą. Taip komunikuojant patvirtinamųjų dokumentų galima sulaukti ir dviem savaitėm anksčiau nei susirašinėjant įprastu paštu“, – sako ir įstaigos kokybės vadovas Tomas Demikis.

Dėl ilgai keliaujančių pašto siuntų kartais susidarydavo klaidingas įspūdis, kad sertifikavimo procesas užtrunka ilgiau nei turėtų, todėl tikimasi, kad šis žingsnis leis greičiau sulaukti gerų žinių.

Visi patvirtinamieji dokumentai bei sertifikatai taip pat ir toliau bus skelbiami „Ekoagros“ interneto svetainėje.

„Ekoagros“ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos