Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Spaudos centras
„Linas Agro“ skolinasi iš bankų 90 mln. eurų

Vilnius. SEB ir „Swedbank“ lygiomis dalimis suteikė sindikuotą 90 mln. eurų paskolą žemės ūkio investicijų bendrovės „Linas Agro Group“ valdomai prekybos bendrovei „Linas Agro“. 

Paskolą „Linas Agro“ naudos apyvartos lėšoms – augalų sėkloms, trąšoms, mikroelementams ir kitai produkcijai įsigyti, taip pat derliui supirkti, pranešė SEB bankas.

„Šie metai grūdinių ir daugelio kitų kultūrų augintojams itin palankūs dėl padėties tarptautinėse rinkose, jie galės realizuoti derlių istoriškai aukštesnėmis kainomis, tad didėja ir lėšų derliui pirkti poreikis“, – pranešime sakė „Linas Agro“ vadovas Tomas Pučkis.

Bioversija 2024 04 26 m7

Anot jo, Lietuvoje šiemet kviečių pasėlių plotai didėjo 6 proc., rapsų – daugiau nei dešimtadaliu. Auga ir supirkimo kainos, todėl didėja ir lėšų derliui pirkti poreikis.

„Augant pagrindinių kultūrų, kviečių ir rapsų kainoms, mums svarbu, kad derlius būtų sklandžiai supirktas iš mūsų šalies ūkininkų“, – pranešime sakė SEB valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vilius Juzikis. 

Pasak T. Pučkio, taip pat tikimasi, kad kooperacija su „Kauno grūdais“ didins prekybos ir eksporto apimtis.

BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos