Vilnius. Laiku žemės mokestį sumokėjo 71 proc. jos savininkų, skelbia Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).
Į savivaldybių biudžetus iki lapkričio 16-osios surinkta apie 30 mln. eurų: 25 mln. eurų sumokėjo gyventojai ir apie 5 mln. eurų – įmonės.
VMI Mokestinių prievolių departamento direktorės Stasės Aliukonytės-Šnirienės teigimu, atsižvelgiant į sudėtingą situaciją, finansinių sunkumų patiriantys gyventojai į Covid-19 nukentėjusių sąrašą įtrauktos įmonės galės be delspinigių mokestį sumokėti iki kitų metų vasario pabaigos.
„Jei įmonės ar gyventojai dėl finansinių priežasčių mokesčio sumokėti negali, jie iki nurodyto termino turėtų kreiptis į VMI ir susitarti dėl mokėjimo dalimis patogiu grafiku“, – pranešime sakė ji.
Žemės mokestį šiemet turi sumokėti 704,7 tūkst. privačios žemės savininkų – iš viso 39,4 mln. eurų.
BNS inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
„Agrokoncernas“ gavo dviejų bankų 45 mln. eurų finansavimą
2026-02-18 -
Latvijos įmonei leista įsigyti „Baltic Champs“
2026-02-10 -
„Kauno grūdai“ svarsto iškelti gamyklą iš Kauno
2026-02-05
Skaitomiausios naujienos
-
Kaip įsigyti valstybinę žemę
2026-01-20 -
Susietąją paramą už gyvulius mokės anksčiau
2026-01-30 -
Pieno kooperatyvams veržiama kilpa
2026-01-26




(0)