Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Spaudos centras
Kaimo turizmo asociacijai vadovauja A. Vaitkuvienė

Kaunas. Lietuvos kaimo turizmo asociacijai (LKTA) nuo šių metų pradžios vadovauja Agnė Vaitkuvienė. Aštuonerius metus LKTA vadovavęs Linas Žabaliūnas grįžta į verslą, tačiau asociacijos veikloje dalyvaus - išrinktas LKTA Tarybos pirmininku.

Naujoji LKTA vadovė pagal išsilavinimą archeologė, humanitarinių mokslų daktarė – Vilniaus universitete apsigynė kultūros paveldo apsaugos srities disertaciją. Dirba dėstytoja Vilniaus universitete ir Europos humanitariniame universitete.

Tėvai turėjo ūkį Vilniaus rajone, kurį A. Vaitkuvienė 2004 – aisiais perėmė. Iš pradžių augino avis, vėliau nusprendė kryptį keisti, įkūrė kaimo turizmo sodybą.

Bioversija 23 09 01 m7

Kalbėdama apie asociacijos veiklos pokyčius, A. Vaitkuvienė atkreipia dėmesį, kad užsiimantiems kaimo turizmu labai svarbu išmanyti reklamą, o bet kokia reklama netinka. Reikia daugiau dėmesio skirti komunikacijai, pateikti žmonėms taiklią informaciją. Reikėtų daugiau paaiškinimų dėl sodybų vertinimo simbolio – ką jis reiškia, aiškinti, kad šis vertinimas yra suteikiamas atsakingai, kad atitinka tikrovę.

Asociacija savo nariams nuolat teikia informaciją apie gerąją kaimo turizmo sodybų patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Šiuo metu LKTA vienija daugiau kaip 400 narių.

Pagal BNS pranešimą

  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate saugomų teritorijų žemėlapius?
  Visos apklausos