Basf m1 2024 06 14
Spaudos centras
Grūdų perdirbimo įmonė išplatino ketvirtą obligacijų emisiją

Panevėžys. Baltijos šalių grūdų perdirbimo įmonių grupė „Baltic Mill“ sėkmingai išplatino viešą dviejų metų trukmės 3 mln. eurų vertės obligacijų emisiją, kurią organizavo AB Šiaulių bankas. Obligacijų paklausa viršijo pasiūlą, o už pritrauktas obligacijas įmonė mokės 4,5 proc. metines palūkanas.

Iš viso investuotojai galėjo įsigyti 30 tūkst. vienetų bendrovės obligacijų. Nominali vienos obligacijos vertė siekia 100 eurų. Tai yra jau ketvirtoji bendrovės sėkmingai išplatinta emisija. Šia obligacijų emisija bendrovė refinansavo 2019 m. lapkričio mėnesį išleistą dviejų metų trukmės obligacijų emisiją, kuri 2021 m. lapkričio 4 d. yra išpirkta. 

„Jau ketvirtąjį kartą leidžiame obligacijas ir džiaugiamės augančiu investuotojų pasitikėjimu, leidžiančiu išlaikyti užsibrėžtą kapitalo struktūrą“, - sakė AB „Baltic Mill“ direktorius Vygantas Reifonas.

Bioversija 2024 04 26 m7

„Įmonių grupė „Baltic Mill“ yra užsitikrinusi investuotojų pasitikėjimą, susidomėjimas bendrovės obligacijomis vėl buvo didelis ir viršijo paklausą, todėl teko patenkinti ne visas investuotojų paraiškas. Tai puikus pavyzdys, kaip bendrovė su tinkamais partneriais per gana trumpą laiką gali užsitikrinti alternatyvų finansavimo būdą“, - pranešime sakė obligacijas platinusio Šiaulių banko rinkų ir iždo departamento vadovas Tomas Varenbergas.

Į „Baltic Mill“ obligacijas investavo beveik 100 fizinių ir juridinių investuotojų. Obligacijų įsigaliojimo pradžia - 2021 m. lapkričio 5 d., o išpirkimo data 2023 m. lapkričio 3 d.  Bendrovė planuoja  įtraukti obligacijas į „Nasdaq Vilnius“ administruojamą alternatyviąją vertybinių popierių rinką „First North“. Obligacijų sertifikuotas patarėjas – advokatų kontora Sorainen ir partneriai.

„Baltic Mill“ tiesiogiai valdo Lietuvos bendroves „Malsena Plius“, „Amber Pasta“ „Malūno virtuvė“ taip pat Latvijos „Rigas Dzirnavnieks“ bei Estijos „Balti Veski“.

64,75 proc. „Baltic Mill“ akcijų priklauso privataus kapitalo fondui „Amber Trust II S.C.A,“, turinčiam daugiau kaip 10 aktyvių investicijų Baltijos šalyse. 27,75 proc. – įmonei „RGK Invest“, 7,5 proc. – bendrovei „MNGM Invest“.

Šiaulių banko inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos