Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Spaudos centras
Gavo dar vieną užsakymą statyti vėjo parką

Vilnius. Estijos statybų grupės „Merko Ehitus“ bendrovė „Merko statyba“ už daugiau kaip 4 mln. eurų statys septynių vėjo jėgainių pamatus Jonavos rajone. Įmonė pasirašė sutartį su Danijos atsinaujinančios energetikos kompanijos „European Energy“ bendrove „Potentia industriae“.  

„Merko statybos“ generalinis direktorius Saulius Putrimas sako, kad tai jau penkta šią vasarą įmonės pasirašyta sutartis dėl vėjo jėgainių statybos. Darbus numatoma baigti šių metų ketvirtąjį ketvirtį.

Bendrovė už daugiau kaip 7 mln. eurų taip pat stato 14-kos vėjo jėgainių pamatus Mažeikių rajone – parką vysto „Ignitis grupė“, o jį stato Vokietijos įmonė „Nordex Lithuania“.  

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

„Merko statyba“, be to, Šilalės rajone už daugiau kaip 15 mln. eurų stato Estijos kompanijos „Enefit“ įmonės „Enefit Green“ 12-kos vėjo jėgainių parką, už daugiau nei 4 mln. eurų – parką Anykščių rajone, kur užsakovė yra Danijos atsinaujinančios energetikos kompanijos „European Energy“ valdoma bendrove „Anykščių vėjas“, bei „E energijos“ grupės įmonės „L-Vėjas“ užsakymu – parką Telšių rajone, darbų vertė viršija 13 mln. eurų. 

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos