Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Spaudos centras
Gavo dar vieną užsakymą statyti vėjo parką

Vilnius. Estijos statybų grupės „Merko Ehitus“ bendrovė „Merko statyba“ už daugiau kaip 4 mln. eurų statys septynių vėjo jėgainių pamatus Jonavos rajone. Įmonė pasirašė sutartį su Danijos atsinaujinančios energetikos kompanijos „European Energy“ bendrove „Potentia industriae“.  

„Merko statybos“ generalinis direktorius Saulius Putrimas sako, kad tai jau penkta šią vasarą įmonės pasirašyta sutartis dėl vėjo jėgainių statybos. Darbus numatoma baigti šių metų ketvirtąjį ketvirtį.

Bendrovė už daugiau kaip 7 mln. eurų taip pat stato 14-kos vėjo jėgainių pamatus Mažeikių rajone – parką vysto „Ignitis grupė“, o jį stato Vokietijos įmonė „Nordex Lithuania“.  

Bioversija 2024 07 09 m7

„Merko statyba“, be to, Šilalės rajone už daugiau kaip 15 mln. eurų stato Estijos kompanijos „Enefit“ įmonės „Enefit Green“ 12-kos vėjo jėgainių parką, už daugiau nei 4 mln. eurų – parką Anykščių rajone, kur užsakovė yra Danijos atsinaujinančios energetikos kompanijos „European Energy“ valdoma bendrove „Anykščių vėjas“, bei „E energijos“ grupės įmonės „L-Vėjas“ užsakymu – parką Telšių rajone, darbų vertė viršija 13 mln. eurų. 

BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos